Клубний будинок «Гоголівська, 47»

Клубний будинок «Гоголівська, 47»Клубний будинок «Гоголівська, 47» знаходиться за однойменним адресою в Шевченківському р-ні Києва. Спочатку ця вулиця називалася Кадетський провулок і була відома ще з часів Київської Русі. Тут панує особлива атмосфера, створення якої сприяють храмові споруди: Покровська церква, Покровський монастир, Миколаївський собор. У цьому районі на початку ХХ ст. проживала столична богема: письменники, вчені, актори, художники.
Сьогодні ж за адресою Гоголівська, 47 розташувався клубний будинок в 14 поверхів. Він має 63 квартири, лобі терасу на даху і мультифункціональний перший поверх в стилі «Zero Gravity». Новобудова славиться унікальною архітектурою, сервісом преміум-класу, панорамними вікнами і французьким керамічним фасадом.
 
Клубний будинок «Гоголівська, 47» і його переваги:
 
· Знаходиться в самому серці Києва;
· 15 торгових центрів, супермаркетів і магазинів;
· 15 шкіл і вищих навчальних закладів;
· 52 медичних установ (клінік, лікарень, поліклінік, аптек, стоматологий);
· 3 парки та сквер;
· 10 дитячих садків і ясел;
· 10 клубів і кінотеатрів;
· 15 музеїв, галерей, театрів і концертних залів.
Клубний будинок «Гоголівська, 47» - це сучасне житло еліт-класу в престижному районі столиці з розвиненою інфраструктурою.
 
Інженерні системи
 
Клубний будинок «Гоголівська, 47»
Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією з використанням вертикальних несучих елементів, які об'єднані між собою монолітними плитами перекриттів. Це зробило будівлю міцніше і дозволило урізноманітнити планування квартир.При будівництві новобудови використовувалися тільки екологічні матеріали. Із зовнішнього боку будівлі утеплено базальтової вогнестійкою ватою. У вікнах встановлені двокамерні енергозберігаючі склопакети «Rehau Brillant» з аргоновим наповнювачем в профілі.
 
Продукція цієї ж марки задіяна при монтажі системи водопостачання, опалення та водовідведення.
Забудовник передбачив, що інвестори в подальшому, можливо, захочуть встановити кондиціонер або систему «розумний будинок» і створив для цього всі можливості.
На верхні поверхи мешканців піднімають швидкісні безшумні ліфти фінської торгової марки «KONE». Це якісні ліфти, які відносяться до сегменту «преміум». Вони ж з'єднують житлові поверхи з підземним дворівневим паркінгом.
 
Клубний будинок «Гоголівська, 47» має потужну систему пожежної безпеки: на кожному поверсі встановлений протовопожарний водопровід, всі приміщення обладнані пожежною сигналізацією. У холах встановлена ​​система протипожежної автоматики. Системою пожежогасіння оснащений навіть паркінг.
Під цілодобовим наглядом знаходиться вся будівля, паркінг і прибудинкова територія.
 
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]