ЖК RICHMOND

ЖК RICHMOND
 По праву одним з найвишуканіших і старих районів Києва вважається Печерськ. Він вражає своєю релігійною і історичною архітектурою. Саме тут гармонійно переплелись минуле і сьогодення.
На Печерську динаміка ділового життя абсолютно не заважає розміреного проведення часу. Проживання в даному районі відрізняється комфортом, зручністю і є ознакою успішності.
Кияни щиро пишаються Печерському, а приїжджі мріють влаштуватися на його вуличках. Для багатьох це недосяжна мрія, але в останні роки на тутешніх пагорбах активно зводяться новобудови, серед яких і ЖК RICHMOND.
 
Будівля знаходиться всього лише в 5 хвилинах пішого ходу від бульвару Дружби Народів - однієї з головних транспортних магістралей столиці. Новобудова височить на вул. Івана Кудрі, 26, що в мкр. Нижній Печерськ.
За типом будови комплекс відноситься до бізнес-класу і відмінно вписується в архітектуру Печерська. Він дуже комфортний, презентабельний і виконаний з дотриманням усіх сучасних будівельних вимог.
Будівля зведена з цегли та підключено до центрального опалення. Всього в продаж надійшло 206 квартир, що не так вже й багато як для настільки ласого розташування, тому варто поспішити.
 
ЖК RICHMOND - це:
ЖК RICHMOND
· Респектабельне і затишне житло;
· Висока якість будівництва;
· Добре розвинена інфраструктура;
· Мобільність і транспортна доступність;
· Великий вибір квартир з найрізноманітнішими плануваннями;
· Власний підземний паркінг на 148 місць;
· Вигідна ціна при покупці на даному етапі будівництва.
 
З вікон квартир відкриваються дивовижна панорама. Печерськ потопає в зелені і здавна славився мальовничими місцями. Розташовуючись на пагорбах, жителі новобудови можуть милуватися прекрасним видом на Київ.
Тільки уявіть: з вітальні видно берега Дніпра, з кухні відкривається чарівна ілюмінація нічного міста, на відкритій терасі стильних апартаментів можна споглядати столицю з висоти пташиного польоту. Печерськ завжди був одним з кращих місць для проживання. На відміну від центру тут тихо і комфортно, але в той же час розвинена інфраструктура дозволяє завжди перебувати в гущі подій.
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]