ЖК «Поділ градь»

ЖК «Поділ градь»Нерухомість на Подолі завжди була ознакою розкоші і свідчила про певний статус свого власника. Тут відчуває справжній дух Києва. Унікальна архітектура, живі легенди і непередавана атмосфера здатні перенести в минуле.
ЖК «Поділ градь» вдало доповнює багатовікової ансамбль і дозволяє шанувальникам столиці оселитися в самому її серці. Комплекс являє собою невелике містечко з будиночків, оформлених в стилі конструктивізму і романтизму.
 
ЖК «Поділ градь» - престиж і розкіш сучасного Києва
 
Комплекс розкинувся відразу на кількох вулицях: Дігтярна, Гончарна, Кожум'яцька і Воздвиженська. Практично поруч знаменитий Андріївський узвіз, станції метро «Контрактова площа» і «Поштова площа».
Проект об'єднує в собі 9 будинків, що мають від 4-х до 8-ми поверхів. В ході будівництва були задіяні якісні матеріали та інноваційні методи будівництва. 
 
Декор будівель вражає витонченістю, квітами і формами. І це не дивно, адже кожен будинок був побудований за індивідуальним проектом, розробленим кращими архітекторами країни. ЖК «Поділ градь» враховує ландшафтні, культурні та історичні особливості даного регіону.
 
Інфраструктура ЖК «Поділ градь»
 
ЖК «Поділ градь»
Незважаючи на те, що Поділ і так славиться розвиненою інфраструктурою, забудовники щоб ще більше полегшити життя мешканцям створили:
 
· Медичні та спортивні комплекси;
· Бутіки, продуктові магазини і розважальні заклади;
· Дитячі майданчики, алеї і внутрішні дворики.
 
Практично поруч знаходяться елітні дитячі сади, зупинки громадського транспорту, станції метро, ​​головні транспортні магістралі столиці. Поділ - історичний і культурний центр міста. Тут безліч музеїв, галерей мистецтва, виставкових центрів, об'єктів культурного та історичного надбання країни. 
 
Для автолюбителів передбачений просторий підземний паркінг. Молоді сім'ї з дітьми, напевно, оцінять зелені зони та дитячі майданчики. Перші поверхи забудови традиційно віддані в оренду під банки, офіси, аптеки, продуктові магазини, спортзали.
ЖК «Поділ градь» - це справжній витвір мистецтва, один з кращих зразків сучасної архітектури.
 
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]