Супервигідна пропозицію від « Вільямс Авеню »

Супервигідна пропозицію від « Вільямс Авеню »Забудовники клубного житлового кварталу проводять безпрецедентну акцію : при 100 % оплаті житла вартість квадратного метра дорівнює 16 500 грн . Квартири здаються в експлуатацію вже в другому кварталі 2016 г. Кількість щасливчиків обмежена - акція поширюється тільки на 5 квартир .
Следует отметить, что застройщик уже ввел в эксплуатацию 1 очередь и сегодня можно приобрести готовые квартиры от 20 000 грн/кв.м. (с условием внесения полной оплаты). Также имеются в продаже квартиры во 2-й очереди, и цена на них начинается от 17 000 грн/кв.м.
 
Місцезнаходження ЖК « Вільямс Авеню »
 
Компактну новобудову звели на вул. Академіка Вільямса, 2-в, що знаходиться в Голосіївському районі. Розташування дуже вдале: з одного боку споруда віддалена від міської суєти, а з іншого межує з великими транспортними розв'язками.
На громадському транспорті до центру Києва можна дістатися всього за 15 хвилин. Гілки метро проходять в безпосередній близькості: до ст. «Виставковий центр» та «Іподром» 10 хвилин пішого ходу, а до метро «Васильківська» і того менше - 5-7 хвилин.
Зручності проживання додають множинні магазини і ТЦ для здійснення щоденних покупок. У Голосіївському районі маса прогулянкових алей і мальовничих парків. А тому особливо затишно себе тут будуть почувати сім'ї з дітьми і люди похилого віку.
 
Особливості ЖК «Вільямс Авеню»
 
Кімнати новобудови світлі, просторі і комфортабельні. Всі міські комунікації вже заведені, і заселятися можна практично відразу після покупки. Приємною новиною є те, що в ЖК «Вільямс Авеню» є квартири з власним двориком і житла із справжнім каміном.
Комплекс об'єднує в собі переваги заміського будинку і столичної квартири в хорошому районі. Основними перевагами ЖК «Вільямс Авеню» є висока якість будівництва, хороша репутація забудовника і привабливі умови покупки.
 
«Вільямс Авеню» - один з кращих клубних кварталів столиці.
 
 Супервигідна пропозицію від « Вільямс Авеню »
Новобудова складається з 2-х будинків: перший (двосекційний) здано в експлуатацію і вже заселений, а друга черга буде готова в 2-му кварталі 2016 р.
Однокімнатні квартири мають площу від 35 кв.м.,двокімнатні починаються від 57 кв.м. Квартири з великою кількістю кімнат можуть мати індивідуальне планування.
Житловий комплекс відноситься до клубних будинках, а значить, він має всі характеристики даного типу житла:
 
• Територія будинку закрита і охороняється цілодобово;
• Кожна будівля має свій оригінальний архітектурний тіль;
• Трохи сусідів;
• Затишні внутрішні дворики;
• Індивідуальна планування або ретельно продумане планування квартир;
• Кращі будівельні матеріали і новітні технології будівництва.
ЖК «Вільямс Авеню» - це затишок, відмінна якість, стиль і прекрасне місцерозташування.
 
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]