Відкрито новий безкоштовний маршрут до ЖК Місто Сад

Відкрито новий безкоштовний маршрут до ЖК Місто СадКомпанія DCG в рамках зведення ЖК Місто Сад запустила безкоштовний маршрут для новоселів.
Комфортабельний автобус «Мерседес» за розкладом відправляється від станції метро «Академмістечко» до житлового комплексу. З детальним графіком руху автобуса можна ознайомитися на офіційному сайті комплексу. Що стосується самого ЖК Місто Сад, то це ціле місто з розвиненою інфраструктурою і розрахований на 50 000 чоловік.

 Місцезнаходження
 
ЖК Місто Сад знаходиться в Києво-Святошинському районі та охоплює 8 кварталів, 2 з них відведено під таунхауси, а 6 - під багатоквартирні будинки. Зводиться він в селі Білогородка, яке відокремлює від Києва 8 км.
 
Інформація про забудовника
 
Як забудовника виступає девелоперська компанія DCG (повна назва організації Development Creative Group). DCG - це українська компанія, заснована в Хмельницькому і спеціалізується на зведенні житлових будинків. Забудовник виділяється на тлі конкурентів за рахунок низької вартості квадратного метра на початковому етапі.
 
Серед успішних проектів DCG такі житлові комплекси, як ЖК «Набережній квартал», ЖК «Барви», ЖК «Пушкінський», ЖК «Резиденція» і ін ..
 
Інфраструктура ЖК Місто Сад
 
По закінченню будівництва на території комплексу буде знаходитися 7 паркових зон зі спортивними та дитячими майданчиками. Це дозволяє щодня по шляху в школу або на роботу прогулюватися по зеленій пішохідній зоні.
 
У центрі планується спорудити Центральний парк з головною площею, садками і школами. По периметру квартал буде огинати велосипедна доріжка.
Також згідно з проектом на території розташується паркінг, відділення банку, магазини, аптеки, ТРЦ та фітнес-центри.
 
Оскільки навіть самі елітні квартири здаються новоселам в стані «після будівельника», то ніяк не обійтися без ремонту. Добре себе зарекомендувала компанія ТОВ «Метер-СВ», яка спеціалізується, як на створенні сучасного дизайну квартир, так і на внутрішніх будівельних роботах.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]