Урочисте вручення ключів новим мешканцям ЖК Піонерський квартал

ЖК Піонерський кварталЩе 60 сімей стали щасливими володарями сучасних квартир в новобудові. Святкове вручення ключів відбулося 7 вересня в ЖК Піонерський квартал. Для новоселів і гостей забудовник влаштував фуршет, ігри та конкурси з подарунками.
На заході була присутня делегація з місцевого управління, гості з мерії м Вишневе і представники компаній, які брали активну участь в реалізації даного проекту. На честь новоселів звучали урочисті промови і побажання.


Місцезнаходження

ЖК Піонерський квартал знаходиться в Києво-Святошинському районі Київської області, в південній частині м Вишневе. Він розкинувся на вулицях М.Хвильового, Піонерська та Б. Хмельницького. Під комплекс і прибудинкову територію відведено 8 га землі. До новобудові можна дістатися, звернувши від Жулянського мосту по вулиці Чорновола. Якщо їхати в сторону села Крюківщина, то ЖК розташовується якраз на 3-му км. Місто Вишневе знаходиться в безпосередній близькості від Києва, а згідно з генпланом в 2020 році він увійде в межі столиці.
 
Інформація про забудовника
 
Забудовник комплексу - фізична особа Гайдайчук Леонід Леонідович, а генпідрядником виступає будкомпанія «Бестбудпартнер».
 
Інфраструктура ЖК Піонерський квартал
 
За рахунок того, що поруч знаходиться місто Вишневе з розвиненою інфраструктурою - жити в житловому комплексі досить комфортно і зручно. Практично за два кроки розташовуються відділення банків, школа раннього дитячого розвитку, салони краси, аптека, фітнес-центр, кафе, супермаркет, прибудинкової паркінг, СТО і навіть стоматологічний кабінет.
 
У декількох хвилинах ходьби облаштований ринок, рибний магазин, піцерії, кілька шкіл та дитячий садок. Розвинене транспортне сполучення, зокрема від кварталу ходять такі маршрути: 301, 306, 302, 723, 716, 805, 820д.
 
Придбання квартири - це не тільки радість від покупки, але і клопоти, пов'язані з облаштуванням і ремонтом квартири в новобудові: поклейка шпалер, укладання ламінату, кахлю і ін .. Найчастіше єдиний вихід з положення - це залучення будівельних компаній. У цій справі добре себе зарекомендувало ТОВ «Метер-СВ». Дана організація працює на ринку не перший рік і пропонує величезний спектр послуг: від розробки дизайну і до оздоблювальних робіт в квартирах.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]