Відкрито продаж квартир по вул.Миру, 15 ЖК "Львівський"

ЖК ЖК «Львівський» вже прийняв перших мешканців і продовжує реалізацію квартир.
Зокрема це 1-кімнатні квартири площею 32 м.кв. - 50 м.кв., 2-кімнатні площею 46м.кв. - 77м.кв .. Представлені також п'ятикімнатні і трикімнатні дворівневі квартири загальною площею 75м.кв. - 150м.кв .. Будинки зводяться з червоної цегли, перекриття - монолітні, а зовні будинок утеплений пінопластом.
 

Місцезнаходження

 
ЖК «Львівський» знаходиться в передмісті Києва, а саме в селі Петропавлівська Бощаговка. До слова сказати, це село вже кілька років поспіль стає володарем титулу «Кращий село Київської області». Крім цього, Петропавлівська Борщагівка - найближче розташований передмістя столиці.
 
Інформація про забудовника
 
Забудовником виступає будівельна компанія "Building Design Company". Вона за кілька років роботи вже встигла себе зарекомендувати, як надійна і заслуговує довіри організація. Під маркою «Building Design Company» працюють понад 200 професіоналів своєї справи - від простих робітників до досвідчених менеджерів. Серед найвідоміших об'єктів значаться житлові комплекси «Аметист», «Львівський» і «Празький квартал».
 
Інфраструктура ЖК «Львівський»
 
Поруч з житловим комплексом є все необхідне для комфортного життя: школа, дитячий і дорослий медичний пункт, аптека, відділення банків, салони краси, пошта, новий дитячий садок, стоматологія, спортзал та ін ..
 
Є достатня кількість магазинів і супермаркетів: гіпермаркет «Епіцентр», ТЦ "Меблевий Городок" ТРЦ «АШАН», супермаркети Novus і Billa, Альцест, Технополіс, 4ROOM, і ін ..
 
Від житлового комплексу в Київ ходять маршрутні таксі, а в 5 км знаходиться метро. До уваги новоселам! ТОВ «Метер-СВ» за вигідними цінами готове виконати ремонт квартир «під ключ». Точну вартість ви можете самостійно розрахувати на сайті компанії за допомогою будівельного калькулятора.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]