Здана в експлуатацію 2-а черга в ЖК Міністерський

ЖК МіністерськийЖК Міністерський прийняв перших мешканців. У 2013 році була здана 2-а черга, а на даний момент йде активний процес оформлення документів. Сам комплекс являє житловий будинок на 6 секцій, що складається з 850 квартир.

Месторасположение
 
ЖК Міністерський розкинувся в мальовничому Оболонському районі столиці по вул. Юрія Кондратюка, 1. Розташування вибрано досить вдало - поруч знаходяться декілька водойм, паркові зони для прогулянок і лісові посадки. У той же час є зручні під'їзди як для особистого, так і для міського транспорту.
 
Інформація про забудовника
 
Зводить житловий комплекс компанія «Енергополь-Україна». Це підприємство зі 100% іноземним капіталом, яке успішно працює з 1991 року. Організація спеціалізується на будівництві газопереробних комплексів і газодобувних об'єктів. За роки своєї роботи «Енергополь-Україна» реалізувала понад 20 будівельних проектів, як в області будівництва житлових будинків, так і промислових будівель.
 
Інфраструктура ЖК Міністерський
 
Забудовник подбав про зручність мешканців і організував гарну інфраструктуру. Так, в околицях житлового комплексу знаходяться: бібліотеки, салони краси, дитячий майданчик, спортивні та фітнес-клуби, сервісні служби, паркінг, магазини, поштові відділення, дитячі шкільні та дошкільні установи, відділення банків, аптеки, медичні центри і поліклініки, супермаркети, кафе і ресторани.
 
Є зручне транспортне сполучення з іншими частинами міста: до станцій метро «Оболонь», «Мінська» і «Героїв Дніпра» всього 10 хвилин ходьби. До центру столиця можна дістатися за 20 хвилин.
 
Не дивлячись на те, що в квартирах вже встановлені вікна і двері, приміщення в новобудові вимагають декоративного оздоблення стін, підлог, стелі. У цьому вам прийде на допомогу будівельно-ремонтна компанія ТОВ «Метер-СВ». Вона спеціалізується на розробці дизайну квартир і реалізації його власної будівельною бригадою.
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]