Триває будівництво ЖК «Європейське місто»

ЖК «Європейське місто»ЖК «Європейське місто» включає в себе комплекс 5-ти і 10-ти поверхових будинків із загальною кількістю квартир - 1200.
Перевагою даної побудови є її близькість до столиці і в той же час можливість в екологічно чистому і зеленому районі. Для більшого комфорту проживання використовується технологія термодом - цегляні стіни будівлі утеплюються пінопластом, а зверху покриваються штукатуркою.
 
Місцезнаходження
 
Знаходиться ЖК «Європейське місто» на вул. Жулянська, це в районі Крюківщини. Всього в пару кілометрах розташувалося Вишневе і пролягла Окружна дорога. З житлового комплексу до Одеської площі можна дістатися всього за 15-20 хвилин - цьому сприяє хороша транспортна розв'язка.
 
Інформація про забудовника
 
Забудовником виступає фізична особа - Володимир Петрович Савочка. А безпосередньо зводить будинки «Будівельна Компанія Профрембуд». Це організація добре зарекомендувала себе, побудувавши і здавши в експлуатацію кілька житлових об'єктів.
 
Інфраструктура ЖК «Європейське місто»
 
Є дитяча і баскетбольний майданчик. Найближчим часом планується будівництво спортивного комплексу з двома великими басейнами. На території знаходиться власний ЖЕК, що значно прискорює виклик майстра і дозволяє оперативно вирішувати поточні побутові питання.
 
У найближчих планах відкриття супермаркету, відділення банку, офісних приміщень і ресторану. Під це відведені перші поверхи будівлі. Квартири житлового комплексу реалізуються з ремонтом під обробку. Так в кожному приміщенні на підлозі вже є цементна стяжка, вставлені металопластикові вікна, встановлено автономне опалення й радіатори, заведена мідна електропроводка, поштукатурити укоси і стіни. Крім цього також вже підключена сантехніка і лічильники для обліку води, електроенергії та газу. Створити дизайн квартири в Києві вашої мрії допоможе компанія ТОВ «Метер-СВ».
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]