Квартири в ЖК «Софія» взяли перше новоселів

ЖК «Софія»26.10.2013 р ЖК «Софія» був введений в експлуатацію і прийняв перших мешканців. Щасливим новоселам ключі вручені в урочистій обстановці.
На честь радісної події забудовники організували святковий концерт. Також були розіграні цінні призи, серед яких така потрібна новоселам техніка для дому.
 
На честь радісної події забудовники організували святковий концерт. Також були розіграні цінні призи, серед яких така потрібна новоселам техніка для дому.
 
Місцезнаходження
 
Знаходиться ЖК «Софія» в передмісті столиці в Софіївській Борщагівці. Це між Вишневим та Києвом. Від житлового комплексу до Великої окружної дороги всього 500 м. Цілком можливо, що незабаром Софіївська Борщагівка увійде в межі міста. Розташовується комплекс за адресою вул. Лесі Українки, 28.
 
Інформація про забудовника
 
Засновник компанії Мартинов Андрій Миколайович має хорошу репутацію, яка ґрунтується на тисячах введених в експлуатацію квартир. Необхідні знання та вищу будівельну освіту дозволяє Мартинову О.М. контролювати
процес будівництва нового будинку від розробки проекту і до обробки. У команді числяться кращі фахівці будівельного ринку. При зведенні будинків використовуються тільки якісні та безпечні будматеріали
 
Інфраструктура ЖК «Софія»
 
Житловий комплекс має дуже вигідне розташування і розвинуту інфраструктуру. Перш за все, це зручна транспортна розв'язка - до станції метро Житомирська всього 10-15 хвилин ходьби. На території знаходиться дитячий та спортивний майданчик, відділення «Приватбанку», магазин побутової хімії, ЖЕК, магазин будматеріалів, салон краси, продуктові магазини, стоматологія, хімчистка, автомийка.
 
Також є власний паркінг, багато офісних і комерційних приміщень. До найближчого дитячого саду і школи всього 5 хвилин ходьби. Повним ходом йде будівництво спортивного комплексу з басейном.
 
Компанія ТОВ «Метер-СВ» новоселам пропонує якісні послуги з ремонту квартир, також професійно розробляє дизайни інтер'єрів (замовлення по посиланню). Будівельна організація надає 4 варіанти ремонту: «Косметичний», «Стандартний», «Преміум» і «Люкс».

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]