Введено в експлуатацію 21-й житловий будинок від ПБГ «Ковальська»

 ПБГ «Ковальська»Введено в експлуатацію 21-й житловий будинок від ПБГ «Ковальська». У 2013 році будівельною компанією «Ковальська» був введений в експлуатацію житловий будинок на вул. Драгоманова, 40.
Комплекс включає в себе 3 будинки, один з яких вже прийняв перших мешканців. У 25-поверховому будинку розташовуються як квартири, так і комерційні приміщення. Всього представлено 184 квартири, сумарна площа яких становить 14 971,9 кв. м. Житловий будинок на вул. Драгоманова, 40 почав зводитися в травні 2012 року.
 

Місцезнаходження

 
Новобудова знаходиться в місті Києві, в мальовничому Дарницькому районі по вулиці Михайла Драгоманова. До найближчої станції метро Позняки всього лише 10 хвилин пішої прогулянки.
 
Інформація про забудовника
 
Промислово-будівельна група «Ковальська» - це відома українська компанія, яка з 2002 року займається розробкою, спорудженням та реалізацією різноманітних будівельних об'єктів. Даний проект був виконаний на замовлення відомого АТ «Холдингова компанія« Київміськбуд ».
ПБГ «Ковальська» зарекомендувала себе як надійного девелопера і на даний момент ввела в експлуатацію 5 590 осель загальною площею понад 456 тис. Кв. м.
 
Інфраструктура
 
Житловий будинок на вул. Драгоманова, 40 оточують супермаркети, безкоштовна парковка, спортивний клуб «Sport Life», школа, дитячий сад, недалеко розкинувся парк і озеро.
 
Вхідні двері квартир виконані з міцного металу, вогнетривкі. Заведена мідна електропроводка, вікна металопластикові, з двокамерними склопакетами. Поставлені лічильники електроенергії, гарячої і холодної і води. У кімнатах покладена цементно-піщана стяжка, а в санвузлах прокладена гідроізоляція. Підключені панельні сталеві радіатори та сантехнічне обладнання
 
Компанія ТОВ «Метер-СВ» готова надати власні послуги з облаштування нових квартир. А саме: розробку дизайну квартири, монтаж інженерних систем, обробку стелі, стін і підлоги. На сайті є калькулятор ремонту, що дозволить вам швидко і легко порахувати суму передбачуваного ремонту. Оформлення замовлення на детальний розрахунок кошторисної вартості ремонтних робіт та матеріалів по ссилкепо посиланням..
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]