Здано в експлуатацію житловий комплекс «Зелений острів»

житловий комплекс «Зелений острів»Здано в експлуатацію черговий житловий комплекс від промислово-будівельної групи «Ковальська». Новобуд складається з 3-х житлових будинків, в яких розташовується 809 квартир. Монолітно-каркасні будинки спільно з власною територією формують цілісний комплекс.

Місцезнаходження
 
ЖК «Зелений острів» розташовується в 10 хвилинах від метро «Берестейська» та парку «Нивки». Знаходиться новобудова в Шевченківському районі на перетині вулиць Лагерна та Танкова (Сікорського). Поруч проходить одна з головних магістралей столиці - Проспект Перемоги. Парк «Нивки», що займає 63 га, має штучні озера, природний ландшафт, доріжки для прогулянок і ранкових пробіжок, галявини для пікніків.
 
Інформація про забудовника
 
Промислово-будівельна група «Ковальська» присутній на ринку з 2002 року і за цей період компанія створила і ввела в експлуатацію понад 20 будівельних об'єктів. Дана компанія охоплює всі етапи створення новобудови: архітектуру, проектування, інвестування, безпосередньо зведення будівлі, продаж квартир і комерційної нерухомості, а також введення в експлуатацію завершених новобудов.
 
Інфраструктура ЖК «Зелений острів»:
в будинку № 1 - аптека, магазини, банківська установа, хімчистка і ательє;
в будинку № 2 - спортивний фітнес-клуб;
в будинку № 3 - торговий центр, кафе і тур-агентство;
на території - підземний паркінг на 200 м / м, дитячий та спортивний майданчик, гостьова парковка;
поблизу - супермаркет.
 
Крім того в ЖК «Зелений острів» проведено високошвидкісний інтернет, IP-телефон, IP-TV і є доступ до системи відеоспостереження з кожної квартири.
Компанія ТОВ «Метер-СВ» пропонує новоселам свої послуги з облаштування квартир, безкоштовний розрахунок вартості ремонту. Це електричні роботи, сантехнічні, оздоблювальні та ін .. Досвідчені дизайнери створять дизайн-проект, інженери зроблять необхідні розрахунки, а майстри втілять всі ваші архітектурні задумки в життя.

Ремонт в ЖК «зелений острів» без проблем.

Що спершу робить щасливий новосел в ЖК «Зелений острів»? Він іде на пошуки будівельно-ремонтної компанії, яка в найкоротші строки виконає ремонт. Саме в цьому криється головна помилка. В гонитві за швидкістю втрачається якість, а помилки потім довгі роки нагадують про непотрібний поспіх.

Як можна оминути граблі, на які наступають сотні власників житла. Починаючи ремонт в ЖК «Зелений острів» треба засвоїти декілька фактів:

1. Супершвидкий ремонт не може бути якісним. Якщо вам пропонують за місяць зробити капітальний ремонт у всій квартирі, то можете впевнено закінчувати розмову – ні про які якості не може бути й мови. Поважаюча себе організація це розуміє і не дає безпідставних обіцянок. Тому налаштовуйтесь на те, що ремонт – це довготривала операція.

2. Краща реклама – відгуки задоволених клієнтів. Майстерня ремонту МЕТЕР може похвалитися сотнями постійних клієнтів, які звертаються знову і знову. Результати виконаних робіт представлені в портфоліо.

3. Якісна робота не може коштувати дешево. Високоякісні майстри витратили роки життя на засвоєння навиків будівельної професії. В роботі використовуються дорогі професійні інструменти, а компанія надає гарантію на комплекс послуг. Все це потребує деяких фінансових затрат. Однак ми раді, що можемо надати своїм кліентам доступну вартість, не перевищуючи середню ринкову вартість. Ремонт квартир в ЖК «Зелений острів» обійдеться вам не дорого.В залежності від побажань клієнта і запланованого бюджету Майстерня ремонту МЕТЕР пропонує три варіанти дизайну квартир в ЖК «Зелений острів»:

1. «Типовий». Це пакет доступний кожному і коштує 170 грн/м2. Клієнт отримує на руки набір робочих креслень, які значно допоможуть розібратися в технічних нюансах.

2. «Престижний». Являє собою найбільш оптимальний варіант вартістю 500 грн/м2. Включає в себе: набір робочих креслень і візуалізацію інтер’єру.

Увага! Якщо ви плануєте замовити ремонт в компанії МЕТЕР, то креслення отримаєте в подарунок!

3. «Ексклюзивний». Це дизайн преміум класу вартістю 1000грн/м2. Обираючи цей дизайн квартири в ЖК «Зелений острів», ви можете розраховувати на унікальний і неповторний інтер’єр з найдорожчим оздобленням.

З нашою компанією всі ремонтні роботи проходять без проблем, в чітко зазначені строки і підкріпляються гарантією.

Ремонт в квартирі ЖК «Зелений острів» від МЕТЕР – це якісна робота в оптимальні строки за доступними цінами.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]