Житловий комплекс «Берізки»

Житловий комплекс «Берізки»Унікальний житловий комплекс «Берізки» знаходиться в передмісті Києва - у Вишгороді, в екологічно чистій зоні. Хороша інфраструктура, зручна транспортна розв'язка роблять ЖК «Берізки» дуже привабливим місцем для постійного проживання. Всього за 15 хвилин можна доїхати до станції метро «Героїв Дніпра».
 
Площа ділянки забудови житлового комплексу - 7,7 гектарів. В рамках проекту на цій території передбачено будівництво 8 шістнадцятиповерхових будинків, паркінгу, дитячого садка і початкової школи, і інших об'єктів соціально-побутового призначення. Поруч з житловим комплексом знаходиться мальовнича лісопаркова зона «Берізки».
Перший утеплений монолітно-каркасний будинок вже введений в експлуатацію влітку 2011 року. Висота приміщення - 2,8 метрів. Квартири здаються з лічильниками на електрику і воду, металопластиковими вікнами, броньованими вхідними дверима, мідної електропроводкою. Гаряче водопостачання та опалення здійснюється за допомогою автономної котельні. У комплексі є власна артезіанська свердловина. Є своя служба експлуатації житла. Біля будинку передбачена паркувальна зона.
 
Житловий комплекс «Берізки» - чудова якість за доступною ціною!
 
Забудовник, який працював над цим проектом, - Приватне Акціонерне Товариство «Київсоцбуд», засноване в 2003 році. Компанія спеціалізується на будівництві багатоквартирних будинків в передмісті столиці. Протягом 5 років, починаючи з 2003 року, ПрАТ «Київсоцбуд» вело будівництво в селищі міського типу Коцюбинське та місті Вишгород.
 
Компанія внесла кардинальні зміни в концепцію будівництва житла в Київській області, використовуючи нові архітектурні рішення, здійснюючи якісне будівництво в обумовлені терміни.
 
Компанія «Київсоцбуд» веде не тільки житлове будівництво. Наприклад, в смт. Коцюбинське була введена в експлуатацію бібліотека, а в м Вишгород - стадіон. Крім того, компанія газифікувала 800 будинків, клуб і школу в с. Козаровичі Київської області.
 
Об'єкти, реалізовані ПрАТ «Київсоцбуд»:
 
багатоквартирний житловий будинок в місті Вишгород по вул. Шолуденка, 6в площею понад 16 тисяч квадратних метрів. Здано в експлуатацію в кінці літа 2005 року;
житловий будинок в центрі міста Вишгород по проспекту Шевченка, 7а площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Дата введення в експлуатацію - серпень 2006 рік;
житловий будинок та бібліотека по вулиці Пономарьова, 6а в смт. Коцюбинське площею 5008 квадратних метрів, що знаходиться неподалік від ст. метро «Академмістечко», був зданий в експлуатацію на початку осені 2006 року;
в січні 2007 року був введений в експлуатацію житловий будинок площею більше 8,5 тисяч квадратних метрів в місті Вишгород по вулиці Грушевського, 9;
в 2008 році по вулиці Шолуденка, 6г в місті Вишгород зданий в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок загальною площею 12 774 квадратних метрів.
 
Наша компанія пропонує комплексні послуги ремонту квартир і будинків в Києві і області. На протязі вже більше ніж десяти років ми здійснюємо професійний ремонт різної складності як в квартирах новобудов, так і в старих будинках.
 

Як отримати безкоштовно дизайн-проект для ЖК «Берізки»

Як правило, на момент в’їзду в нове житло щасливий новосіл і так поніс значні витрати. А перед ним стоять нові витрати: розробка дизайну, ремонт квартири в ЖК «Берізки», придбання меблів, текстилю. Як знизити витрати?

При замовленні всього комплексу робіт дизайн проект «Типовий» ви отримуєте безкоштовно. Це допоможе скоротити суму бюджету.

Даний дизайн квартири в ЖК «Берізки» включає в себе наступне:

  • Розроблений план с розташуванням сантехніки, меблів, точок освітлення, розеток і вимикачів.
  • Вказання найбільш вдалих підлогових покриттів і потрібних матеріалів.
  • Розташування дверних отворів.
  • Кошторисний розрахунок, де детально прописана вартість всіх ремонтно-будівельних робіт з врахуванням фінішного оздоблення.


Окрім «Типового» компанія МЕТЕР пропонує на вибір ще два варіанти професійного дизайну в ЖК «Берізки»

1. «Престижний» Він включає в себе індивідуальну розробку, яка враховує всі побажання власника оселі. В комплект входить візуалізація інтер’єру та пакет робочих креслень.

Увага! МЕТЕР своїм клієнтам розробку робочих креслень дарує безкоштовно!

2. «Ексклюзивний» Представлений дизайн проект квартири в ЖК «Берізки» кардинально відрізняється від двох попередніх і дозволяє розробити щось унікальне і неповторне. В оздобленні використовуються такі натуральні матеріали як камінь, дерево, кришталь. Над проектом працює тільки один дизайнер, який повністю заглиблений в процес і втілює в життя всі побажання.

Майстерня ремонту МЕТЕР також виконує всі види ремонтно-будівельних послуг.

Ремонт квартири в ЖК «Берізки» буде виконаний в короткі строки і на високому рівні. Щоб в цьому бути певними подивіться приклади виконаних робіт в нашому порфоліо. Відгуки задоволених клієнтів промовляють самі за себе краще за будь-яку рекламу.

Ремонт квартири в ЖК «Берізки» від МЕТЕР доступний в 4-х варіантах:

  1. «Косметичний» Дозволяє обновити застарілий інтер’єр без значних фінансових затрат.
  2. «Стандартний». Використовуэться переважно в нових квартирах , оскільки передбачає наявність виконаних підготовчих робіт. Повний обсяг послуг включає: монтаж ламінату, керамічної плитки, ковроліну, а також встановлення освітлювальних приладів і сантехніки.
  3. «Преміум». Рекомендуємо звернути увагу саме на цей варінат, оскільки він являється серединою по вартості і кількості послуг.
  4. «Люкс». Являє собою капітальний ремонт з повною реконструкцією оселі. В проекті задіяні висококваліфіковані майстри, які мають досвід роботи з натуральними оздоблювальними матеріалами: кришталем, шкірою, каменем, деревом.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]