ЖК «Глорія Парк»

 ЖК «Глорія Парк»ЖК «Глорія Парк» являє собою комплекс бізнес класу з 3-х будинків з поверховістю 5/14. Будівля зводиться за монолітно-каркасною технологією. В якості будівельного матеріалу були обрані моноблоки, а стіни утеплені мінеральною ватою.
Комплекс підключений до централізованої системи опалення та здається в експлуатацію поетапно в 4 черги. Всього налічується близько 400 квартир, є підземний паркінг на 123 паркомісця. Для гостей також передбачено певну кількість паркомісць на гостьовому паркінгу. Висота стель досягає 2,8 м. Реалізацією проекту займається GEOS.
 
Розташування ЖК «Глорія Парк»
 
 Житловий комплекс знаходиться за адресою проспект Перемоги 90/1, мкрн. Нивки, Шевченківський р-он. Настільки зручне місцезнаходження дозволяє перебувати в самому центрі культурного та ділового життя столиці.До метро «Нивки» всього 4 хвилини пішки, до станції метро «Святошин» - 9 хвилин пішого ходу, а до ст. «Берестейська» 19 хвилин Неспешаної прогулянки. Практично поруч розкинувся величезний парк, який якнайкраще підходить для прогулянок і сімейного відпочинку.
 
Інфраструктура ЖК «Глорія Парк»ЖК «Глорія Парк»
 
Новобудова зводиться в районі з добре розвиненою інфраструктурою. Безліч магазинів, супермаркетів, дитячих садків і шкіл значно полегшують проживання новоселів. По дорозі від станцій метро зустрічається цілий розсип невеликих магазинчиків і кіосків. А через дорогу від новобудови - великий супермаркет «Фуршет».
Забезпечені жителі та медичним обслуговуванням - неподалік є амбулаторія сімейної медицини та дитяча районна поліклініка. Традиційно на перших поверхах комплексу розташуються салони краси, відділення банку, перукарні, магазини та інші комерційні об'єкти. 
 
ЖК «Глорія Парк» має свою родзинку - на верхніх поверхах панорамне скління. Піднімати мешканців на поверхи будуть 2 ліфта найвірогідніше українського виробництва. Поряд зі звичайними 1, 2, 3-х кімнатна квартира в новобудові є дворівневі апартаменти на 3, 4, і 5 кімнат. Окремої уваги заслуговує планування. Навіть в однокімнатних квартирах передбачені гардеробні, досить просторі кухні площею 12 м2 та санвузли. Зводиться проект за замовленням ТОВ «Кіевресурсбуд», а співінвестором будівництва та генеральним підрядником виступає «Будівельна компанія ГЕОС».
 
 Вартість квадратного метра знаходиться в щільній зв'язці з такими показниками, як черга і площа житла. В цілому простежується наступна тенденція: чим ближче дата здачі в експлуатацію об'єкта, тим дорожче вартість за квадратний метр, а от чим більше в квартирі площа, тим дешевше виходить ціна за метр квадратний.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]