ЖК «Паркова Вежа»

ЖК «Паркова Вежа»ЖК «Паркова Вежа» - це справжня фортеця в 27 поверхів. Будинок належить до класу комфорт і дійсно дуже зручний для комфортного проживання всією семьей.
Ізюмінкой комплексу є мальовнича паркова зона, яка відкриває перед мешканцями масу можливостей: прогулянки, пікніки, заняття спортом. І все це не відходячи далеко від житла.
 
Про будинок
 
Комплекс зводиться за монолітно-каркасною технологією з керамзитобетону і утеплюється мінеральною ватою. Всього налічується 362 квартири
. Стелі досить високі і становлять 2,7 м.
Є власний дворівневий паркінг на 180-200 місць для мешканців та додаткова парковка для їх гостей. Автономне опалення не дасть замерзнути в наші суворі зими.
Новобудову планують ввести в експлуатації в 3-му кварталі 2015 року. Поступово 
ЖК
облагороджується територія, закінчуються будівельні роботи. Реалізується проект під брендом «Нерухомість від Ковальської».
У продажу виставлені 1, 2, 3 і 5-ти кімнатні квартири. Для любителів простору і затишку є дворівневе житло.
Також можна придбати паркомісце площею від 16 м2.Расположеніе та інфраструктура ЖК «Паркова Вежа» Знаходиться комплекс в мікрорайоні Вітряні Гори, що в Подільському районі Києва за адресою вул. Краснопільська 2г.
ЖК «Паркова Вежа» являє собою закриту територію з цілодобовим спостереження і контролем доступу.
Це означає, що квартира знаходиться під невсипущим контролем, діти у дворі під наглядом, а ви, повертаючись пізно ввечері з роботи - в безпеці.
Безпосередньо на території комплексу забудовники облаштували дитячий майданчик, розбили клумби, встановили ігрові комплекси для найменших, є спортивна площадка для підлітків.
Все необхідне можна купити тут же в найближчій аптеці, магазинах. Два перші поверхи планується віддати під комерційні приміщення, де згодом відкриються відділення банків, салони краси та ін ..
По сусідству височіє ЖК «Паркове місто», який був зданий в експлуатацію дещо раніше і до цього часу вже встиг обжитися і обзавестися власною інфраструктурою.
А тому нічого не варто мешканцям тільки зведеної новобудови ЖК «Паркова Вежа» сходити до них у «гості» за покупками. Жителі мають доступ до громадського парку «Крісторова гірка», де можна прогулятися з дітьми і вибратися на пікнік.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]