ЖК «Печерськ Плаза»

ЖК «Печерськ Плаза»ЖК «Печерськ Плаза»Незабаром в одному з наймальовничіших районів Києва з'явиться елітний комплекс «Печерськ Плаза».
Це далеко не звичайна чергова новобудова, яких у столиці щороку зводяться десятки. Pechersk Plaza позиціонується як житловий клубний будинок і за вартістю є найдорожчим житловим будинком в Україні. Проживання в даному комплексі вже саме за себе говорить про високий статус жільца.Новостройка має дуже зручне місце розташування. Вулиця Кіквідзе, де знаходиться комплекс, перетинається з бульваром Лесі Українки та бульваром Дружби народів. А це одні з найважливіших магістралей міста. Від сюди легко можна потрапити як в Аеропорт, так на Левобережье.
 
Особенності ЖК «Печерськ Плаза»
 
Житло належить до еліт-класу і складається з одного будинку. Споруда має 10 секцій і 11 поверхів. Всього передбачено 303 квартири. В наявності є квартири від однієї до п'яти кімнат. Монолітно-каркасна технологія будівництва гарантує міцність і довговічність новостроя.
 
ЖК «Печерськ Плаза» зводиться з урахуванням останніх тенденцій в будівництві. В якості основного матеріалу використовується якісний повнотіла керамічна цегла. Базальтової ватою утеплюється фасад і обробляється австрійської силіконової штукатуркою BAUMIT.
 
Сам же Pechersk Plaza має елегантний вигляд і підкреслює елітний статус жільцов.Отдельно слід сказати про планування - всі кімнати добре продумані і зручні, а квартира в цілому виглядає гармонійно. Навіть однокімнатні квартири досить просторі від 54 м2. Залежно від приміщення висота стель досягає 3 м, 3,2 м і навіть 4 м.Зданіе будується поетапно і буде здаватися в експлуатацію в 4 очереді.
 
ІнфраструктураЖК «Печерськ Плаза»
 
дуже зручний для проживання. Для мешканців з власним автомобілем передбачений підземний і наземний паркінг. У 13 хвилинах пішого ходу знаходиться метро Дружби народів. На громадському транспорті швидко можна дістатися до станцій метро Печерська і Видубичі. Згідно з проектом у дворі розкинеться ландшафтний парк для романтичних і сімейних прогулянок.
 
Безпосередньо в будівлі передбачені приміщення для бутиків, дитячого центру розвитку і СПА-салона.Реалізаціей проекту займається КУА "ІМІДЖ ФІНАНС". Житловий комплект повністю планується здати в 4-му кварталі 2016 года.Больше інформації про актуальні на даний момент цінах і доступних плануваннях можна дізнатися на офіційному сайті Pechersk Plaza.

 

До 2019 року один з самих амбітних будівельних проєктів ЖК «Pechersk Plaza» зазнав серйозних змін. Новобуд змінив девелопера і назву на ЖК «52 Перлина». Зовні комплекс абсолютно не змінився.

Нині будівельні роботи підходять до кінця. Перші новосели заселяться в 4-му кварталі 2020 року. Це означає, що вже зараз варто придивитися до компанії, яка буде проєктувати дизайн квартири в ЖК «52 Перлина» і проводити ремонтні роботи.

Як обрати підрядника ремонту квартири

Починаючи ремонт квартири в ЖК «52 Перлина» можна розгубитися, адже інтернет і соцмережі просто кишать оголошеннями про ремонт. Як розібратися в цьому морі пропозицій, і за якими критеріями варто обирати надійного виконавця. Як правило, усі запропоновані послуги можна розділити на 3 групи:

1. Приватні особи. Їх ви можете знайти на дошках оголошень, на популярних сайтах з послугами. У кращому випадку на сайті буде кілька відгуків про виконавців, але в основному вони обмежуються лише номером телефона і коротким текстом. Ніяких гарантій, жодних зобов'язань. Доступні ціни, але величезні ризики втратити навіть цю невелику суму. З такими фахівцями ремонт квартир в ЖК «52 Перлина» перетворюється в російську рулетку.

2. Організовані бригади. Тут вже розрізнені фахівці об'єднуються в групи та надають свої послуги. Їх перевага в тому, що клієнту не потрібно шукати кожного майстра окремо, а недолік – далеко не всі з них оформлені законодавчо і надають гарантію. В даному випадку якість ремонту в ЖК «52 Перлина» залишає бажати кращого.

3. Будівельні компанії. Це вже маститі організації з власним сайтом, портфоліо, відгуками та реально виконаними об'єктами. Вони ведуть законну діяльність, надають гарантії, знижки, післягарантійне обслуговування. Однією з таких організацій є Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

Компанія спеціалізується не тільки на ремонтних роботах, а й розробляє дизайн в ЖК «52 Перлина». Повний комплекс послуг максимально зручний для клієнта і гарантує, що все буде виконано на найвищому рівні.

Ремонт у квартирі ЖК «52 Перлина» від МЕТЕР – це надійно, якісно, стильно і зручно.

Чому МЕТЕР кращий за інших

Якщо ви хочете, щоб ремонт квартири в житловому комплексі «52 Перлина» радував вас довгі роки, то рекомендуємо звернутися в компанію МЕТЕР, і ось чому:

1. Прозорий кошторис. Співробітник компанії абсолютно безкоштовно виїжджає на об'єкт, знімає виміри та складає кошторис. Клієнт отримує на руки документ з чітко прописаною послугою і вартістю. Ми ніколи не виходимо за рамки обумовленого бюджету.

2. Офіційна діяльність. Організація ось уже понад 10 років легально працює на будівельному ринку, оплачує податки та виконує свої зобов'язання перед клієнтами. На офіційному сайті ви знайдете спеціалізовані документи та сертифікати. До ваших послуг офіс і сайт ТОВ «МЕТЕР-СВ».

3. Повний комплекс робіт. Тут можна замовити і дизайн-проєкт квартири в ЖК «52 Перлина», і ремонт, і авторський нагляд, і завезення меблів. Це дуже зручно та вигідно.

4. Гарантія. Всі гарантійні зобов'язання представлені в договорі, який укладається на перших консультаціях. У документі чітко прописані обов'язки фахівців, часові межі та підсумкова сума.

МЕТЕР гарантує якісну роботу, дотримання термінів, безпеку будівельних матеріалів і оперативність.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]