ЖК «Печерськ Плаза»

ЖК «Печерськ Плаза»ЖК «Печерськ Плаза»Незабаром в одному з наймальовничіших районів Києва з'явиться елітний комплекс «Печерськ Плаза».
Це далеко не звичайна чергова новобудова, яких у столиці щороку зводяться десятки. Pechersk Plaza позиціонується як житловий клубний будинок і за вартістю є найдорожчим житловим будинком в Україні. Проживання в даному комплексі вже саме за себе говорить про високий статус жільца.Новостройка має дуже зручне місце розташування. Вулиця Кіквідзе, де знаходиться комплекс, перетинається з бульваром Лесі Українки та бульваром Дружби народів. А це одні з найважливіших магістралей міста. Від сюди легко можна потрапити як в Аеропорт, так на Левобережье.
 
Особенності ЖК «Печерськ Плаза»
 
Житло належить до еліт-класу і складається з одного будинку. Споруда має 10 секцій і 11 поверхів. Всього передбачено 303 квартири. В наявності є квартири від однієї до п'яти кімнат. Монолітно-каркасна технологія будівництва гарантує міцність і довговічність новостроя.
 
ЖК «Печерськ Плаза» зводиться з урахуванням останніх тенденцій в будівництві. В якості основного матеріалу використовується якісний повнотіла керамічна цегла. Базальтової ватою утеплюється фасад і обробляється австрійської силіконової штукатуркою BAUMIT.
 
Сам же Pechersk Plaza має елегантний вигляд і підкреслює елітний статус жільцов.Отдельно слід сказати про планування - всі кімнати добре продумані і зручні, а квартира в цілому виглядає гармонійно. Навіть однокімнатні квартири досить просторі від 54 м2. Залежно від приміщення висота стель досягає 3 м, 3,2 м і навіть 4 м.Зданіе будується поетапно і буде здаватися в експлуатацію в 4 очереді.
 
ІнфраструктураЖК «Печерськ Плаза»
 
дуже зручний для проживання. Для мешканців з власним автомобілем передбачений підземний і наземний паркінг. У 13 хвилинах пішого ходу знаходиться метро Дружби народів. На громадському транспорті швидко можна дістатися до станцій метро Печерська і Видубичі. Згідно з проектом у дворі розкинеться ландшафтний парк для романтичних і сімейних прогулянок.
 
Безпосередньо в будівлі передбачені приміщення для бутиків, дитячого центру розвитку і СПА-салона.Реалізаціей проекту займається КУА "ІМІДЖ ФІНАНС". Житловий комплект повністю планується здати в 4-му кварталі 2016 года.Больше інформації про актуальні на даний момент цінах і доступних плануваннях можна дізнатися на офіційному сайті Pechersk Plaza.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]