20 квартир по собівартості від РК Столичний

ЖК СтоличныйЖК Столичний для всіх українців надає безпрецедентну акцію - 20 квартир у новобудові по собівартості.

Перші 20 чоловік, які стануть щасливими власниками квартир 2-ї черги житлового комплексу, зможуть придбати їх за вартістю нижче ринкової. Ціна обчислювалася з розрахунку усередненої собівартості квадратного метра по Київській області. А це 5950 грн. за кв. м .. Квартири 2-ї черги будуть вводитися в експлуатацію вже в 1 кварталі 2015 року. Дізнатися всі подробиці можна у відділі продажів. Акція стартує з 7 квітня 2014 року.

Місцезнаходження


ЖК Столичний розташований у досить зручному для проживання місці - на головній вулиці міста Василькова. Це в 19 км на південний схід від Києва. Дістатися до нього можна по трасі Е95. Незважаючи на таку віддаленість від столиці добиратися в Київ дуже зручно - прямо навпроти житлового комплексу знаходиться зупинка маршрутки.

Інформація про забудовника


Замовником проекту є ТОВ «ЗахідТрансбудВпровадження», а його генеральним підрядником - ТОВ «БСК« Україна ». Весь технічний нагляд за проектом та координацію робіт здійснює замовник.

ТОВ «БСК« Україна »має всі дозвільні папери на свою діяльність зокрема будівельну ліцензію. Компанія відома тим, що застосовує найсучасніші технології будівництва і використовує новітнє інженерне обладнання. Серед найуспішніших реалізованих проектів команди БСК Україна - це ЖК «Микільський Град». Він служить прикладом сучасного комфортабельного житла.

Інфраструктура ЖК Столичний


У декількох хвилинах ходьби від новобудови знаходиться спортивний майданчик, дитячий садок, супермаркет, кафе, банк, стоматологічний кабінет, салон краси, автосервіс, майстерні побутового ремонту, турагенство та ін .. ТОВ «Метер-СВ» пропонує новоселам виконання ремонту за доступною ціною. Наприклад, ремонт "Косметичний" всього від 600 грн / м2, що дуже вигідно.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]