Квартира в розстрочку під 0% в ЖК Вишнева оселя

ЖК Вишнева оселяГарна новина для інвесторів ЖК Вишнева оселя: всі бажаючі можуть придбати житло в розстрочку на 2 роки під 0%. Для цього потрібно внести початкову суму від 30%. Це відмінна можливо для тих, у кого поки немає повної суми на руках, але є гостра необхідність у власному житлі.

Якщо брати кредит у банку, то ви переплачуєте у вигляді відсотків суму в 1,5-2 рази більше. Заощаджені фінанси можна вкласти в ремонт або купівлю меблів і побутової техніки.

Місцезнаходження


ЖК Вишнева оселя знаходиться за адресою м Вишневе, вул. Вишнева, 27. Будівництво першої новобудови почалося в 2010 році, а вже до 2014 року багато будинків цього комплексу добудовані і здані в експлуатацію. Гарне транспортне сполучення дозволяє швидко добиратися на роботу в Київ, а вдале місце розташування у м Вишневому - користуватися всією інфраструктурою цього містечка.

Інформація про забудовника


Компанія «Деланта» є одночасно генеральним забудовником і проектувальником в одній особі. Це істотний плюс, оскільки всі роботи не вимагають тривалого обговорення та узгодження різними компаніями - все відбувається в рамках однієї організації.

Інфраструктура ЖК Вишнева оселя


Забудовники подумали про комфортний проживанні своїх мешканців і для кожної категорії передбачили цілу інфраструктуру:

  1. Для молодих людей: кафе, кінотеатр, модні клуби, фітнес-клуб з басейном і ресторани.
  2. Для літніх людей: поліклініка, бібліотека, ринок, поштове відділення, електричка і ощадкаса.
  3. Для сімей з дітьми: дитячий сад, парк, дитячі майданчики, дитяча поліклініка, школа середньоосвітня, спортивні секції, музична школа та гуртки творчості.
  4. Для всіх: супермаркети, магазини, аптеки, спортивні установи, салони краси.

Справитися з труднощами з облаштування нового житла допоможе ТОВ «Метер-СВ» - компанія, яка спеціалізується на дизайні та ремонті.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]