Введено в експлуатацію 4 будинки ЖК Смарагдове місто (Нові Петрівці)

Всі 4 будинки ЖК Смарагдове місто введені в експлуатацію, а деякі новобудови вже прийняли своїх мешканців.

Так 1-а черга була здана ще в грудні 2012 р, 2-а черга в кінці весни 2013 р третій - наприкінці літа того ж 2013 А ось в квартири 4-ї черги перші новосели заселилися цієї весни . Всього в житловому комплексі планується здати 10 будинків.

Місцезнаходження

Знаходиться комплекс в с. Нові Петрівці, Вишгородського р-ну, по вул. Європейській, 10,8,6,4,3 / 1,7. ЖК Смарагдове місто розкинулося на березі Київського моря. Він поєднує в собі свіже повітря заміського будинку і безпосередню близькість до столиці. До Києва 8 км, що за мірками мегаполіса не так вже й багато. До найближчої станції метро 12 км. Поруч пролягає швидкісна траса Київ-Овруч. У пішохідній доступності розташовується озеро.

Інформація про забудовника

Зведенням житлового комплексу займається будівельна компанія БК «Профрембуд». Вона веде свою діяльність на території України ще з 1997 року. Основною сферою організації з 2001 року є ремонтно-оздоблювальні роботи, капітальне будівництво, виготовлення металовиробів і конструкцій.

Інфраструктура ЖК Смарагдове місто

Незважаючи на те, що комплекс знаходиться в селищі, тут є все необхідне для комфортного проживання:

  • 3 школи;
  • діючий і стояв дитячий садок;
  • церква;
  • спортивний майданчик і футбольний стадіон;
  • зупинка маршрутних таксі;
  • продуктові магазини;
  • лікарня;
  • школа освітнього мистецтва.

Територію навколо житлових будинків планується озеленити фруктовими деревами, квітами, кущами і газонами. Згідно з планом забудовника під'їзди до будинку матимуть асфальтоване покриття, а пішохідні зони викладені тротуарною плиткою. ТОВ «Метер-СВ» пропонує щасливим новоселам свої послуги зі створення унікального, авторського дизайну квартир і проведенню ремонту квартир в новобудовах.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]