Підземні паркінги в ЖК Воздвиженка

ЖК ВоздвиженкаЖК Воздвиженка продовжує розвивати інфраструктуру та покращувати житлові умови своїх мешканців. Зокрема, введено в експлуатацію 2 підземних гаража-паркінгу в будинках №22 та №14. Один з паркінгів має 23 паркомісця, а другий - 25.

Рішення створити саме підземні паркінги продиктовані, насамперед, ефектним зовнішнім виглядом житлового комплексу. Комплекс складається з елітних апартаментів, особняків VIP-класу і торгово-офісних приміщень.

Місцезнаходження

ЖК Воздвиженка знаходиться у Подільському районі і включає в себе вул. Кожум'яцьким, вул. Воздвиженську, вул. Гончарну та вул. Дьогтьову. До метро «Контрактова площа» всього 9 хвилин пішого ходу. На сьогоднішній день всі будинки здані в експлуатацію.

Інформація про забудовника

DCH - українська бізнес-група, у розпорядженні якої є активи різної галузевої приналежності. Серед них: будівельні та девелоперські компанії, промислові підприємства, фінансові установи та ін .. Управлінням численними активами займається компанія DCH IM. Також в її обов'язки входить пошук нових привабливих для інвестування об'єктів.

Інфраструктура ЖК Воздвиженка

У мікрорайоні все продумано до деталей: безпосередньо на території житлового комплексу вже працюють кілька ресторанів і кафе, турагентства, готель, винний бутик, стоматологічна клініка, відділення банків. Біля кожного житла є дитячі ігрові майданчики, а для гостей мешканців відведені автомобільні парковки. Центральною фігурою новобудови є площа Мистецтв з прогулянкової зеленою зоною і ефектним фонтаном.

Компанія «Метер» пропонує свої послуги в сфері ремонту квартир і дизайну. Вам не потрібно буде самостійно займатися всіма нюансами - організація виконує повний цикл робіт - від складання дизайнерського проекту і до поклейки шпалер.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]