Найпопулярніша квартира від РК Бруклін

ЖК БруклинВідділ продажів компанії Kiev Development Group, проаналізувавши кількість придбаних квартир в ЖК Бруклін, прийшов до висновку, що найбільшою популярністю користується трикімнатна квартира з плануванням «Alaska». Причина цієї популярності проста - це найдоступніша і компактна трійка ЖК Бруклін.

Житловий комплекс виконаний у дусі найбільшого району Нью-Йорка і відмінно передає його атмосферу.
Серед переваг новобудови: зручне розташування, близькість до Хрещатика і метро, ​​швейцарські ліфти, цегляні стіни, утеплений фасад по системі Scanroc.

Місцезнаходження

ЖК Бруклін знаходиться в місті Київ за адресою Шевченківський р-н, вул. Ямська, 52. У семи хвилинах від станції метро «Палац Україна». Новобудова розкинулася в затишному районі та межує з такими вулицями, як вул. Казимира Малевича, вул. Боженка та Лабораторним провулком.

Інформація про забудовника

Забудовником є компанія Kiev Development Group. Це молода, але варта довіри організація, яка була заснована в 2012 році і займається управлінням будівельними проектами в малоповерховому житловому і торгово-офісному будівництві. Компанія спеціалізується на монетизації земельних ділянок у столиці з подальшим зведенням на них житлової нерухомості.

Інфраструктура ЖК Бруклін:

  • «Палац Україна»;
  • ТРЦ «Оушен Плаза»;
  • Володимирський ринок;
  • Підземний і наземний паркінг;
  • Дитячий майданчик;
  • Супермаркети і магазини;
  • Школи і дитячі сади.

Десятиповерховий будинок, що входить в проект розділено на 2 зони: в одній знаходиться ділової готель, а в іншій - апартаменти новоселів. Житлова зона має окремий вихід, тому мешканцям не доведеться пробиратися крізь припарковані машини і натовп відвідувачів комерційних закладів.

Компанія «Метер» допоможе створити і втілити в життя дизайн квартир в будь-якому стилі: американському, англійською, японською, чи європейському.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]