Розпочато процедуру видачі ключів в ЖК Островського, 40

ЖК ОстровскогоЗ 1 червня 2014 забудовник ЖК Островського, 40 розпочав видачу ключів першим щасливим новоселам.

Кожному інвестору буде додатково зроблений дзвінок по телефону, в процесі якого узгоджуються час і місце підписання договору. Процедура буде проводитися в порядку черги. ЖК Островського, 40 має власну службу обслуговування, охорону, кабельне ТБ, відеоспостереження, підземний паркінг, інтернет, сигналізацію, телефонізацію, автономну котельню.

Місцезнаходження

Свою назву житловий комплекс отримав від місцерозташування. Він знаходиться в Солом'янський р-ні, якраз по вулиці Островського, будинок 40. У 12 хвилинах від метро «Вокзальна». Район тихий і затишний, що ідеально підходить для проживання, тому як в той же час розташовується в безпосередній близькості від центру. Присутній зручна транспортна розв'язка, рекреаційні зони та парки.

Інформація про забудовника

Квартири в новобудові реалізує компанія «Реаліті». Вона працює на ринку нерухомості ось уже 7 років. Серед готових об'єктів комерційні та житлові приміщення у Києві та Київській області, а також на Південному березі Криму.

Інфраструктура ЖК Островського, 40

Дуже зручна транспортна розв'язка: станція метро «Вокзальна», залізничні вокзали «Південний» і «Центральний», міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), зупинки громадського транспорту (тролейбусів, трамвая, автобусів, маршрутних таксі).

Присутні парки та зелені насадження: заповідний лісопарк «Солом'янський», парк імені Н.А. Островського, упорядкована територія комплексу.
Також є школи, дитячі та спортмайданчики, садки, супермаркети, ресторан.

Компанія «Метер» має великий досвід з ремонту квартир в новобудовах, а також відмінно знайома з усіма нюансами таких об'єктів.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

>
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]