«Новопечерські Липки» кращий ЖК 2013

ЖК Новопечерские ЛипкиУ грудні 2013 відбулося нагородження Національної Премії в сфері нерухомості «CP AWARDS 2013».

Захід проходив у фешенебельному готелі «InterContinental Kyiv» і зібрало безліч гостей та експертів ринку. З маси заявок судді виділили лише три, які, на їхню думку, заслуговують більш докладного уваги. Серед них опинився і ЖК Новопечерські Липки. В результаті голосування комплекс отримав пальму першості і був названий кращим у номінації «Житловий комплекс 2013»!

Місцезнаходження

Знаходиться ЖК Новопечерські Липки а Печерському районі столиці на вул. Драгомирова, що поруч з бульваром Дружби Народів і Столичним шосе.

Інформація про забудовника

Житловий комплекс був створений зусиллями 3-х компаній:
1. UDP. Працює ця девелоперська компанія на ринку України понад 11 років. Славиться тим, що не тільки реалізовує успішні проекти, але і здає їх в експлуатацію достроково.
2. БІП-ПМ. Організація створена в 2000 р і містить в штаті більше 150 висококласних професіоналів.
3. СМК Перспектива. Компанія є генпідрядником, а забудовником і замовником виступає ТОВ «Будспецсервіс».

Інфраструктура ЖК Новопечерські Липки

За рахунок того, що комплекс знаходиться в центрі столиці, він може похвалитися надзвичайно розвиненою інфраструктурою. Так в крокової доступності розташовані спортивні майданчики, дитячий садок, Британська міжнародна школа, хімчистка, арт-галерея, аптека, SPA-салон, футбольне поле, академія тенісу Uta, центр східної культури Michi, кав'ярня, будинок для дитячої творчості, відділення банку, фітнес -центр Gymmaxx, кондитерські, магазини.

Компанія «Метер» із задоволенням візьме на себе всі турботи з облаштування нового житла. Серед її послуг проектування і дизайн приміщень, ремонт квартири, проведення електропроводки, сантехнічні роботи, укладання плитки, ламінату або паркету.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]