Вигідна пропозиція для ділових людей

ЖК PecherSKY У ЖК PecherSKY (ПечерСКАЙ) стартував продаж квартир преміум класу. Це відмінне вкладення для інвесторів як з метою перепродажу, так і для особистого проживання.

З переваг комплексу: вдале місце розташування, близькість до метро та транспортних магістралей, наявність паркінгу, великі, просторі квартири і розвинена інфраструктура.

Місцезнаходження

Підноситься ЖК PecherSKY (ПечерСКАЙ) в престижному районі столиці на Печерську, акурат на перетині вул. Струтинського, 2 та просп. Дружби Народів, 40, в п'яти хвилинах від станції метро «Дружба Народів». Це дозволяє ефективно планувати свій час і в той же час жити в комфортних умовах. До Національного Ботанічного саду 7 хвилин пішого ходу.
З вікон відкривається вид на Печерську Лавру Ботанічний сад, Дніпро і пам'ятник Батьківщині-Матері. До аеропорту Бориспіль всього 28 хвилин їзди на авто, а до селища Конча-Заспа і того менше - 20 хвилин шляху.

Інформація про забудовника

Всі роботи виконуються генпідрядником ТОВ "Інтегра-Холдинг". Ця компанія заснована в 2002 році і займається інвестиційно-будівельною діяльністю.
Девелопером даного проекту виступає компанія KDD Engineering.

Інфраструктура ЖК PecherSKY (ПечерСКАЙ)

Забудовники подбали про комфорт своїх мешканців і створили розгалужену інфраструктуру, серед якої:

ресторани, кафе;
музична та загальноосвітня школа, дитячий садок;
магазини, кондитерські, булочні, супермаркет;
аптека, стоматклиника, салон краси;
тенісні корти, фітнес-клуб, відкритий басейн.
В елітній новобудові велика увага приділяється безпеці: система відеоспостереження, цілодобова охорона комплексу, закрита дитячий ігровий майданчик.
Компанія ТОВ «Метер-СВ» має великий досвід роботи з житлом еліт класу. Зокрема серед послуг організації є ремонт квартир рівня «Преміум» та «Люкс».

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]