Акція від забудовника ЖК Новий квартал.

ЖК Новый кварталЦього року почав зводитися сучасний ЖК Новий квартал.

Як і водиться в інвестиційному бізнесі, на початковому етапі будівництва квартири майбутніх новобудов реалізуються за найвигіднішими цінами. Але забудовник пішов ще далі і пропонує квартири за вартістю 7500 грн / кв.м. Це суперпропозицію діє тільки до кінця липня. Інвесторам слід поспішити, адже будівництво йде повним ходом і за планом 1 черга буде здана вже в першому кварталі 2015 року.

Місцезнаходження

ЖК Новий квартал будується в м Вишневе, по вул. Ватутіна. Розташування новобудови вигідно тим, що вона знаходиться всього в 3-х км від Окружної дороги і в безпосередній близькості від Жулянського моста. З одного боку відстань не дозволяє порушувати тишу шумом моторів і загазоване повітря. А з іншого - на машині дістатися до столиці можна за кілька хвилин. Від Вишневого регулярно ходять маршрутні таксі, а станція метро Теремки в 7-ми км від кварталу.

Інформація про забудовника

Реалізацією жител займається холдингова компанія Akvareli Development Holding (ADH). Забудовник на ринку з 2007 року, саме в цьому році був стан в експлуатацію перший його проект - житловий квартал «Акварелі». Цей величезний комплекс з шести будинків став справжньою окрасою міста Вишневе.

Інфраструктура ЖК Новий квартал

План будівництва передбачає створення фітнес-центру з басейном, садка, торговельного та медичного центру. До будинку буде прилягати парк загальною площею близько 1 гектара. За сформованою традицією біля будинку обладнають дитячий і спортивний майданчик. Для гостей передбачений невеликий паркінг.

Компанія ТОВ «Метер-СВ» спеціалізується на облаштуванні житла для щасливих новоселів. У сферу її послуг входить складання модних дизайнів інтер'єрів сучасного житла, прокладання електричних мереж, поклейка шпалер і обробка стін і підлоги іншими матеріалами.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]