Квартира в розстрочку в ЖК Сан Сіті (Sun City)

ЖК Сан Сити (Sun City)Застройщик ЖК Сан Сити (Sun City), учитывая сложную экономическую ситуацию в мире, предлагает своим инвесторам рассрочку до марта 2015 года.

Саме на цей час планується здача в експлуатацію 1-ї черги. Бажаючі можуть придбати у забудовника житло в кредит на термін від 1-го до 2-х років під 15% річних на залишок.


Місцезнаходження

ЖК Сан Сіті (Sun City) знаходиться в селі Петропавлівська Борщагівка, по вул. Петропавлівська. Станції метро «Академмістечко» та «Житомирська» всього в 10 хвилинах ходьби, а в 15 хвилинах - метро «Нивки».

Інформація про забудовника

В якості забудовника виступає «Укрбудінвест і Ко». Обов'язки генпідрядника взяла на себе столична компанія Кіевмонолітбуд 2005. Фінансовим партнером є Промінвестбанк.

Інфраструктура ЖК Сан Сіті (Sun City)

Жителі новобудови можуть користуватися вже створеною інфраструктурою с. Петропавлівська Борщагівка. Тут є сучасний садочок і школа, а також поліклініка. На самій території комплексу розбиті газони, облаштовано дитячий і спортивний майданчик. Недалеко такі супермаркети, як BILLA, ЕПІЦЕНТР, АШАН, 4ROOM, Променада Парк. Є 2 ринки: «Продуктовий» і «Шпалерний».

Квартири житлового комплексу здаються в експлуатацію вже з оштукатуреними стінами і підлогою, встановленими Металеві бронедвері і металопластиковими вікнами. Забудовник подбав про лічильники елетропотребленіях, каналізації та водопостачання, а також завів мідну електророзвідки. Але все ж незважаючи але величезну виконану роботу в'їжджати в таке житло ще не можна. Адже потрібно провести обробку стін, підлоги, установку сантехніки та ін .. Багато новосели звертаються до спеціалізованих ремонтних компаніям, таким як ТОВ «Метер-СВ». Ця фірма добре зарекомендувала себе як відмінний виконавець дизайнерських і ремонтних робіт в новобудовах.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]