Квартира в Києві на березі озера

ЖК Ревуцкого, 9На ринку з'явилося унікальне пропозиція: житло бізнес-класу в затишному Дарницькому районі за доступними цінами.

Компанія «Познякижилбуд» оголосила безпрецедентну акцію на квартири в ЖК Ревуцького, 9. При 100% оплаті ціна 1 м² начитається від 11 000 грн. (Точна вартість залежить від поверховості та загальної площі житла). Перша секція здається в експлуатацію вже в 4-му кварталі 2014 року.

Місцезнаходження

ЖК Ревуцького, 9 розкинулося на березі столичного озера «Сонячне» в Дарницькому р-ні. Це всього в 5-ти хвилинах їзди від метро «Харківська». Чим вище поверх, тим кращий вид відкривається з вікон. Залежно від квартири вікна можуть виходити на Парк Партизанської Слави, Києво-Печерську Лавру, мальовничі схили Дніпра, монумент Батьківщина-Мати, Ольгінську церква або на саме озеро.

Інформація про забудовника


Будівництвом даної новобудови займається корпорація «Познякижилбуд». Більш ніж 15-річний досвід, значний штат фахівців і високий рівень професіоналізму дозволяє проводити повний цикл будівельних робіт самостійно. Зокрема компанія займається проектуванням, зведенням і здачею в експлуатацію цілих житлових комплексів. Серед успішно реалізованих проектів житлові будинки по вул. Срібнокільська, вул. Ахматова 13-Е, вул. Дмитревского, 13, 13-А, на бул. Лесі Українки 7Б, а також БЦ «Царський».

Інфраструктура ЖК Ревуцького, 9

Мікрорайон, в якому знаходиться житловий комплекс, має розвинену інфраструктуру: хорошу транспортну розв'язку і сполучення з центром міста (дорога до центру або інших районів займає близько 20 хвилин). В околиці компактно розташувалися освітні та спортивні школи, дитячі садки, ліцей і гімназія. Значно полегшують побут наявні поруч ресторани, магазини, кафе.

ТОВ «Метер-СВ» вже багато років співпрацює з новоселами, які тільки отримали житло, і пропонує такі послуги: дизайн, ремонтні, сантехнічні, електромонтажні роботи.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]