Квартира в розстрочку до 3-х років

ЖК Лесная сказкаУ зв'язку з сократившейся видачею банківських кредитів все більше інвесторів звертають увагу на можливість отримання житла в розстрочку.

Забудовник ЖК Лісова казка пішов назустріч майбутнім новоселам і пропонує житло в розстрочку до 3-х років. Початковий внесок при цьому становить 50 000 грн .. Розстрочка видається на термін від 6 до 36 місяців. Обов'язковий перший внесок у розмірі 20% від вартості житла. В наявності є 1, 2, 3-кімнатні та дворівневі квартири вартістю до 260 тисяч грн ..

Місцезнаходження

ЖК Лісова казка знаходиться в екологічно чистому місці Деснянського р-ну, по вул. Радистів, 32. Свою назву комплекс отримав не просто так - навпроти будинку росте сосновий ліс, який чудово видно з вікон новобудови. До станції метро «Лісова» 2 хвилини пішого ходу. У самому Деснянському районі протікають річки Дніпро та Десенки, є дніпровські острови і знаменитий Биківнянський ліс.

Інформація про забудовника

Компанія СК ТОВ «Сервіс Зем Проект» працює на ринку вже 6 років. За ці роки зведено понад 9 будинків, загальна площа яких дорівнює 8170 м2. Вже 223 сім'ї проживають у створених новобудовах. Серед найбільш популярних реалізованих проектів ЖК Ірпінські Липки, ЖК Фламінго, ЖК Парковий, ЖК Стоянка та ін ..

Інфраструктура ЖК Лісова казка

Розвинена інфраструктура Деснянського району відкриває перед новоселами доступ до численних магазинах, супермаркетах, садка, школам. У пішій доступності знаходиться кінотеатр, ринок, дитячі та спортивні майданчики, ТРЦ, паркінг. До найближчої зупинки з громадським транспортом всього 500 м.

Житловий комплекс славиться світлими і просторими квартирами з зручним плануванням. Житло задається з чистової будівельною обробкою і вимагає завершального ремонту. ТОВ «Метер-СВ» з радістю пропонує свої послуги з облаштування та ремонту квартир.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]