Житловий комплекс «Utlandia» – це проживання в умовах підвищеного комфорту у передмісті Києва. Новобудова в Ірпені від забудовника «Family Development», в якій створені необхідні умови для повноцінного відпочинку та дозвілля дітей та дорослих.

 

Зміст:


1. Про житловий комплекс «Utlandia»

2. Технічні особливості новобудови

3. Професійні, якісні послуги від компанії «Метер»

Про житловий комплекс «Utlandia»

ЖК «Utlandia» - це комплекс бізнес-класу, зведений по вулиці Чехова,1 у м. Ірпінь Київської області. Зручне місцезнаходження новобудови у безпосередній близькості від столиці дозволяє ефективно поєднувати ділову діяльність зі спокійним, комфортним проживанням у передмісті. Проект ЖК «Ютландія» розроблено у скандинавському стилі. Йому притаманне мінімалізм та функціональність, максимум вільного простору, світла та затишку.

 • Житловий комплекс представлений одним десятиповерховим будинком, який складається із трьох секцій, що мають унікальну архітектуру з лаконічними формами, з оригінальними чіткими лініями. Оздоблення фасадів виконано із застосуванням скла та каменю.
 • Перші поверхи призначені для комерційних та побутових приміщень, з площами для зберігання колясок, велосипедів та самокатів.
 • Високий рівень безпеки забезпечить комплекс закритого типу, з охороною 24/7 та відеоспостереженням.
 • Комфортне зонування прибудинкової території. Внутрішня територія двору без автотранспорту, з просторими зонами для релаксу та занять спортом, дитячими безпечними інтерактивними ігровими майданчиками.
 • Для автотранспорту передбачені: гостьова стоянка та дворівневий паркінг підземного типу, обладнаний ліфтом, що піднімається на необхідний поверх.
 • Професійна керуюча компанія підтримуватиме чистоту та порядок, забезпечуватиме стабільне функціонування інженерних комунікацій та надаватиме сервісні послуги.1

 

Технічні особливості новобудови

Житловий комплекс «Utlandia» зведений за енергоефективною монолітно-каркасною будівельною технологією. Зовнішні стіни викладені з газоблоків , утеплені мінеральною ватою та облагороджені клінкером. Міжквартирні стіни виконані з двох рядів цегли та плит пінопласту, таке поєднання забезпечує хорошу звуко- та теплоізоляцію приміщень.

Житловий фонд у «Ютландії» представлений одно-, дво-, три- та чотирикімнатними варіантами квартир. На дев'ятому та десятому поверхах розташовані дворівневі апартаменти. Планування квартир: з великими кухнями-вітальнями, місткими санвузлами, просторими світлими кімнатами з панорамним склінням. Усі квартири мають власні просторі тераси.

Придбати квартиру від забудовника можна з чорновим або чистовим оздобленням. Детально вивчити планування та вибрати відповідний варіант квартири можна у відділі продажів житлового комплексу «Utlandia».2

Професійні, якісні послуги від компанії «Метер»

Потрібен ремонт квартири в житловому комплексі «Utlandia»? «Метер» надає у квартирах новобудови професійні послуги з дизайну та сучасного ремонту. Фахівці майстерні здатні втілити в реальність різні за складністю технічні та дизайнерські завдання . Спроможні створити інтер'єр квартири в залежності від побажань та потреб усіх майбутніх мешканців.

 • Дизайнерські рішення. Розробляється персональний проект квартири, з урахуванням усіх бажань та фінансів клієнта. Створюється візуалізація у 3D форматі площ майбутньої квартири, з розробкою конструктивних та технологічних рішень. Здійснюємо зонування житлового простору, маємо ресурси для кардинального перетворення площ.
 • Безкоштовний кошторис. Надаємо оперативний розрахунок вартості робіт з дизайн-проекту . Прозора цінова політика з вичерпною інформацією щодо вартості послуг та матеріалів.
 • Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва, монтажу та оздоблення. Індивідуальний підхід до кожного об'єкту. Працюємо за прогресивними технологіями, із застосуванням професійного високоякісного обладнання, оснащення та інструменту.
 • Застосовується комплексний підхід, зі строгою послідовністью виконання робіт, із залученням вузькоспеціалізованих спеціалістів.
 • Професійний підхід до вибору потрібних матеріалів. Особлива увага привертається їх екологічній безпеці та якісним характеристикам. Закупівлю матеріалів для будівельних та оздоблювальних робіт, сантехніки, освітлювальних приладів, меблів та елементів декору проводимо за доступними цінами від перевірених виробників та постачальників.
 • Під авторським наглядом дизайнера створюється гармонія конструктивних рішень, які відповідають технічній документації та стильовому оформленню приміщень квартири.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]