ЖК «O'Club» - міні – містечко закритого типу. Масштабний сучасний проект малоповерхового житла від компанії «ODG Development». Надає можливість жити в умовах підвищеного комфорту за межами мегаполісу, в екологічно чистій місцевості та водночас неподалік столиці. Багатофункціональний житловий комплекс забезпечує необхідні умови для повноцінного відпочинку, спортивної активності та різнопланового дозвілля.

 

Зміст:


1. Переваги локації ЖК «O'Club»

2. Особливості розвитку житлового комплексу "O'Club"

3. Технічні характеристики новобудови

4. Дизайн – проект елітний від компанії «Метер» – вишуканість житлового простору

Переваги локації ЖК «O'Club»

Локація житлового комплексу «O'Club» – найближче передмістя Києва. Територіальне розташування – село Крюківщина по вулиці Стрітенська, Бучанського району Київської області. Зручне місцезнаходження клубної резиденції «O'Club» дозволяє ефективно поєднувати активне та ділове життя у столиці зі спокійним, комфортним проживанням у передмісті.

 • Новобудова розташована на відстані 5 км від столиці, до станції метрополітену «Теремки» – 7 км. Зупинки громадського транспорту знаходяться поряд із комплексом.
 • Район в окрузі комплексу активно забудовується, оточений першочерговими об'єктами інфраструктури. Поблизу від новобудови розташовані державні та приватні дитячі садки та центри, школи, медичні заклади та аптеки, невеликі магазинчики та супермаркети, кав'ярні та пекарні, піцерії та ресторани, сервісні центри, автомийки та СТО, спорткомплекс та фітнес центр.
 • Місцевість будівництва житлового комплексу відрізняється гарною екологією, має чисте повітря. Поблизу розташована заповідна зона, з великим лісовим масивом з хвойних дерев і дубів. Найближчі озера облаштовані зонами для риболовлі та тихого відпочинку, активного та пляжного проведення часу.


1

 

Особливості розвитку житлового комплексу "O'Club"

Концепція розвитку клубної резиденції O'Club спрямована на створення єдиної системи життєдіяльності об'єктів житлового призначення та комерційної нерухомості. У заміському комплексі передбачено розвиток власної інфраструктури для забезпечення соціально-побутових потреб мешканців.

 • За проектом клубна резиденція складається із сорока шести п'ятиповерхових будинків бізнес-класу.
 • У будинках представлені одно-, дво- та три- та чотирикімнатні варіанти квартир. Серед них житло з двориком-патіо та дворівневі з терасами на даху власної квартири.
 • На території комплексу створять потужну інфраструктуру: на центральній площі будуть розташовані торговельно-розважальні об'єкти, конференц-зал та коворкінг-простір, салони краси, фітнес та спортклуби, дитячий розвиваючий центр з ігровими та спортивними майданчиками.
 • Облаштують променадну алею та в будинках зони лаунж-руф.
 • Наземне паркування із зарядками для електромобілів.
 • Територія комплексу закритого типу з Е-доступом, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.
 • Система «Розумний дім» та резидент-сервіс.
 • Власна обслуговуюча компанія стежитиме за територією та станом інженерних мереж.2

Технічні характеристики новобудови

 • Будівництво будинків проводиться із застосуванням технології цегляної кладки. Стіни викладають із керамічних блоків – екологічного та пожежобезпечного матеріалу.
 • Сучасні фасади будівель оформлені в спокійних тонах. Фасади утеплюють мінеральною ватою, прикрашають облицювальною клінкерною цеглою та декоративною штукатуркою.
 • Обладнають приміщення для колясок, самокатів та велосипедів.
 • Встановлять ліфти бізнес-класу.
 • Автономне опалення та гаряче водопостачання забезпечується двоконтурним газовим котлом.
 • Водопостачання автономного типу здійснюється з власної артезіанської свердловини. Каналізаційна система – централізована.
 • Стан житлової нерухомості під час передачі інвестору – під ремонт.

Дизайн – проект елітний від компанії «Метер» – вишуканість житлового простору

Для власника квартири у клубній резиденції «O'Club» природне бажання оточити себе підвищеним рівнем комфорту та стильним інтер'єром. Головне завдання дизайн-проекту «Ексклюзивний» – створення інтер'єру, в якому гармонійно поєднуються індивідуальні побажання замовника та останні тенденції сучасного дизайну. Він складається із сукупності продуманих рішень, в яких враховані всі вимоги, що стосуються не лише краси та функціональності, а й пожежної та екологічної безпеки. При розробці елітного дизайну – проекту ретельно опрацьовується кожен етап виконуваних робіт, з урахуванням світогляду та способу життя клієнта та його сім'ї. Віддається перевага елітним оздоблювальним матеріалам, дорогим меблям та побутовій техніці відомих брендів. Застосовуються інноваційні рішення та використовуються ультрасучасні технології. Ексклюзивний дизайн інтер'єру квартири потребує бездоганності у всьому. Тут немає другорядних деталей, на чолі всіх рішень ставиться гармонія пропорцій та взаємний вплив всіх елементів інтер'єру. При дотриманні всіх нюансів, створюється спеціалістами майстерні «Метер» дизайн - інтер'єр квартири в ЖК «O'Club» - стильний і елегантний, що підкреслює статус клієнта.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]