Стартували продажі дуже цікавого проєкту від Perfect Group при партнерстві з Альтіс-Девелопмент. Комплекс називається Riverdale і перекладається, як «річкова долина». Така назва не випадкова, адже через усю територію проходитиме річище підземної річки Совка. Вона вільно тече по долині, огинаючи будинки та дворики.

 

Зміст:


1. Унікальність ЖК «Riverdale»

2. Від чого залежить термін ремонту?

3. Як відбувається співпраця з МЕТЕР?

Унікальність ЖК «Riverdale»

Новобуд розташувався на просп. Голосіївський, 6, а це означає, що має вихід на одну з головних транспортних магістралей столиці. Всього за 9 хвилин ходьби проходить станція метро «Деміївська». Прямо біля підніжжя комплексу зупиняється безліч маршрутних таксі, тролейбусів та автобусів.

Для авторів проєкту було важливо зберегти арку, яка побудована в 1897 році. Дуже органічно вписалася в екстер'єр заводська цегляна труба.

Незвичайності додають аркові отвори, оригінальної форми балкони, різноманітність фарб та продуманий ландшафтний дизайн.

Ще однією фішкою проєкту є його мультикласовість. В рамках одного комплексу забудовник об'єднав будинки комфорт-класу та бізнес-класу. Це перший такий експеримент на столичному ринку України.

Концепція «місто у місті» передбачає наявність усієї необхідної побутової інфраструктури. Тут є офіси, ресторани, дитячий садок, спортивні зони, фудмаркет та ін..

Щоб позбутися нагромадження автомобілів у дворах було споруджено 8 рівневий паркінг на 1800 місць. Для власників електрокарів передбачені паркомісця із зарядними станціями.

1

 

Від чого залежить термін ремонту?

Замовляючи ремонт квартири в ЖК Riverdale, багато хто хоче дізнатися, скільки часу на це піде. На тривалість ремонту впливають такі фактори:

  • Обсяг робіт. Чимало годин потрібно на штукатурення стель, стін, заливання підлоги і шпаклювання поверхонь. До цього потрібно додати тривалість висихання.
  • Площа житла. Чим більша квартира, тим більший термін потрібен для її перетворення. Також слід звернути увагу на кількість кімнат, поверхонь, наявність додаткових конструкцій.
  • Клас ремонту. Косметичний ремонт в ЖК «Riverdale» можна виконати за місяць, а капітальний (з переплануванням, заведенням комунікацій та ін. роботами) займе набагато більше часу.
  • Професійність будівельних бригад. Такі компанії, як МЕТЕР, що працює на ринку вже не одне десятиліття, схожі на єдиний злагоджений організм. Кожен етап відточений до автоматизму.

 

Менеджери МЕТЕР враховують всі ці фактори, і вже на етапі укладання договору ви точно знатимете, скільки триватиме ваш ремонт квартири в житловому комплексі «Riverdale».2

Як відбувається співпраця з МЕТЕР?

  • Ви подаєте заявку на офіційному сайті будь-яким зручним для вас способом: через бізнес-месенджер, кнопку зворотного зв'язку, e-mail або зателефонувавши.
  • Ми зв'язуємося з вами та спільно обираємо зручну дату та час зустрічі.
  • Наш спеціаліст приїжджає на об'єкт, консультує, знімає виміри та пропонує варіанти обробки.
  • Потім менеджери складають кошторис та надсилають його для ознайомлення.
  • Якщо все влаштовує, то ми зустрічаємося в офісі для обговорення ремонту квартири в ЖК «Riverdale» та укладання угоди.

 

Ремонт у квартирі ЖК «Riverdale» від МЕТЕР – це виграшні умови та ідеальна співпраця.

Среди преимуществ новостроя жильцы отмечают:

·        Удобное расположение. До станции метро «Васильковская» 450 м.

·        Кирпичные стены. Экологически чистый керамический кирпич утеплён минватой.

·        Наличие спортивного комплекса, территории для отдыха и занятия спортом.

·        Детский сад для малышей жильцов.

·        Много парковочных мест: наземный паркинг насчитывает 190 мест, а подземный – 400.

·        Разнообразие планировок: планом предусмотрено 1-, 2-, 3-, 4-комнатные жилища.

·        Внешний лифт. На здании установлен панорамный внешний лифт, который позволяет значительно быстрее добраться до метро.

·        Безопасная территория. Видеонаблюдение, охрана, закрытый двор от машин – всё это создаёт безопасное пространство для жителей и их детей.

Во всех квартирах установлены большие энергосберегающие окна. Стены полностью подготовлены к чистовым работам. Входные двери выполнены из стали с противопожарным покрытием и современными замками.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]