Одним із найочікуваніших проєктів за останні роки став ЖК «Stanford». І це не дивно, адже новобудова знаходиться у самому центрі Києва в Печерському районі. Досить масивна будівля складається з 11 секцій заввишки від 7 до 20 поверхів. По архітектурі будинок дуже нагадує середньовічний англійський замок.

 

Зміст:


1. Технічні характеристики та інфраструктура

2. Види ремонту квартир від МЕТЕР

3. Чому з МЕТЕР вигідно та зручно?

Технічні характеристики та інфраструктура

Будинок належить до бізнес-класу та налічує 676 квартир. Прямо зі сходової клітки можна спуститися на ліфті в підземний паркінг, в якому вміщується 620 автомобілів. Серед переваг слід відзначити триметрові стелі, автономне опалення та приватну територію.

Всі секції розташовані по периметру та утворюють закритий внутрішній дворик. Це безпечний простір для дітей з великою кількістю дитячих майданчиків, гірок. Тут є власні фонтани, вуличний кінотеатр, велопарковка та кафе просто неба.

Інфраструктура Печерська одна з найрозвиненіших у столиці. Це центр ділового та розважального життя. До послуг жителів кінотеатри, галереї, виставкові комплекси та ділові центри. У кроковій доступності найголовніші пам'ятки Києва.

Свіжі продукти можна купити на Володимирському ринку, який лише за 5 хвилин ходьби. В окрузі велика кількість супермаркетів, кафе та ресторанів.

Як і належить нерухомості такого рівня, квартири здаються з чистовою та чорновою обробкою. А це означає, що ремонт в ЖК Stanford можна виконати самостійно з урахуванням всіх своїх побажань. Або придбати житло для оренди з готовим оздобленням.

1

 

Види ремонту квартир від МЕТЕР

Для зручності наших клієнтів Майстерня ремонту інтер'єрів розробила 4 пакети ремонту квартир у ЖК «Stanford».

1. Люкс. Створений для найвибагливіших клієнтів, які бажають унікальний інтер'єр з елементами розкоші.

2. Стандарт. Передбачає недорогий, але якісний ремонт у житлах, де виконані основні чорнові роботи.

3. Преміум. Пакет буде ідеальний там, де потрібне перепланування, кардинальна зміна дизайну з максимальним переліком будівельно-ремонтних робіт.

4. Косметичний. Підходить для оновлення наявного інтер'єру та має на увазі: переклеювання шпалер, заміну підлогового покриття, фарбування стін, стелі.

 

На офіційному сайті представлений повний перелік робіт, що входять до обраного класу ремонту. Виходячи з цього, кожен може підібрати ремонт квартири в ЖК «Stanford» на власний смак. Якщо є якісь сумніви, менеджер підбере ремонт з урахуванням ваших потреб і побажань.2

Чому з МЕТЕР вигідно та зручно?

1. На початковому етапі співробітництва складається графік фінансування. У майбутньому розрахунок відбувається поетапно після виконання певного обсягу робіт.

2. Регулярні звіти. Навіть перебуваючи за сотні кілометрів від житла, ви можете регулярно контролювати свій ремонт квартири в житловому комплексі «Stanford».

3. Чесний підхід. Кошторис докладно розписаний та зафіксований у договорі. У процесі ремонту сума не змінюється. Звичайно, якщо будуть потрібні додаткові послуги, то все обговорюється із замовником і вноситься до додаткового договору.

 

Ремонт у квартирі ЖК «Stanford» від МЕТЕР відповідає всім стандартам та будівельним нормам. А разом з високою якістю та рівнем сервісу – вибір очевидний.

Среди преимуществ новостроя жильцы отмечают:

·        Удобное расположение. До станции метро «Васильковская» 450 м.

·        Кирпичные стены. Экологически чистый керамический кирпич утеплён минватой.

·        Наличие спортивного комплекса, территории для отдыха и занятия спортом.

·        Детский сад для малышей жильцов.

·        Много парковочных мест: наземный паркинг насчитывает 190 мест, а подземный – 400.

·        Разнообразие планировок: планом предусмотрено 1-, 2-, 3-, 4-комнатные жилища.

·        Внешний лифт. На здании установлен панорамный внешний лифт, который позволяет значительно быстрее добраться до метро.

·        Безопасная территория. Видеонаблюдение, охрана, закрытый двор от машин – всё это создаёт безопасное пространство для жителей и их детей.

Во всех квартирах установлены большие энергосберегающие окна. Стены полностью подготовлены к чистовым работам. Входные двери выполнены из стали с противопожарным покрытием и современными замками.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]