На Рибальському півострові активно розпочалася забудова промислової зони. Реалізацією проєкту займаються відразу кілька великих компаній Saga Development, Perfect Group та Riverside Development.

Розташований новобуд за адресою Набережно-Рибальська дорога, 3, 9, що у Подільському районі. До найближчої станції метро 20 хвилин їзди міським транспортом, проте зупинки маршрутного таксі знаходяться безпосередньо біля підніжжя комплексу.

 

Зміст:


1. Про ЖК «Rybalsky»

2. Вартість ремонтних робіт

3. Відповіді на популярні питання

Про ЖК «Rybalsky»

Проєктом передбачено будівництво 9 будинків різної конфігурації. Відповідно до грандіозних планів забудовника це буде лише перший квартал майбутнього мікрорайону. У висоту будинки досягають від 9 поверхів до 24. Комплекс належить до бізнес-класу та має централізоване опалення.

Переваги ЖК «Rybalsky»:

  • Будинки зводяться по периметру, утворюючи закритий від машин двір.
  • За 10 хвилин на авто можна доїхати до центру міста.
  • Квартал омивається водним каналом.
  • До Дніпра лише 500 м пішого ходу.
  • Передбачено підземний паркінг на 987 паркомісць.
  • На верхніх поверхах розташовані апартаменти з терасами, звідки відкривається чудовий краєвид на заходи сонця та світанки.
  • Велике значення приділено озелененню – на території розташований прогулянковий бульвар.
  • Для дітей дошкільного та шкільного віку працює «RYBALSKY Family Port».
  • Є вся необхідна інфраструктура: ресторани, стоматологія, кав'ярні, медична клініка.

Замовляти ремонт квартир у ЖК «Rybalsky» краще ще до введення житла в експлуатацію, оскільки в такому разі можна спокійно кілька місяців витратити на створення ідеального дизайн-проєкту. А потім забронювати час для ремонту у квартирі ЖК «Rybalsky» від МЕТЕР.

1

 

Вартість ремонтних робіт

Якісний ремонт квартири в ЖК «Rybalsky» не може бути дешевим. При виборі будівельної компанії слід відштовхуватися не від її цінової політики, а від якості робіт, досвіду та відгуків.

Важливо враховувати, що якісну роботу виконують вузькоспеціалізовані й кваліфіковані працівники. Вони витратили багато часу та фінансів на свою освіту, і не працюватимуть за безцінь. За будь-якою бригадою завжди закріплений спеціальний співробітник, який контролює якість виконаних робіт. І це додаткова штатна одиниця. Все разом узяте не може коштувати дешево.

Нас часто просять переробити неякісний ремонт після попередньої бригади. Замовника привабив недорогий цінник, але в результаті втрачено час та зайві кошти на ремонт.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР має середні ціни на столичному ринку ремонтно-будівельних послуг. Це золотий перетин високої якості та доступної вартості.2

Відповіді на популярні питання

Скільки коштуватиме ремонт у ЖК «Rybalsky»?

Дізнатися приблизну вартість можна, відправивши нашому менеджеру план своєї квартири або дизайн-проєкт (якщо такий є). Точний кошторис буде готовий після зняття вимірів та виконання необхідних розрахунків.

Чому у вас дорожче, ніж у майстра з оголошення?

Фірма завжди несе як моральну відповідальність перед замовником, так і юридичну. МЕТЕР укладає договір, у якому чітко прописані терміни, обсяг робіт, кошторис та гарантійні зобов'язання.

Чи може у процесі ремонту збільшитися вартість?

Усі роботи та їх ціни прописані у договорі та не змінюються. Однак у процесі ремонту квартири в житловому комплексі «Rybalsky» можуть бути потрібні додаткові послуги, які спочатку не були заплановані. У такому разі створюється доповнення до договору та погоджується із замовником.

У разі виникнення запитань ви можете залишити повідомлення в бізнес-месенджері, і наш менеджер оперативно на них відповість.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]