Назва комплексу Eco Dream перекладається як екологічна мрія. І це цілком виправдано. Новобуд розташувався в чудовому місці в оточенні соснового лісу, парку та озера. Тут вдало поєднуються переваги життя на природі та у мегаполісі.

 

Зміст:


1. ЖК «Eco Dream» на Святошиному

2. Весь ремонт в одній компанії

3. Капітальний ремонт квартири у ЖК «Eco Dream»

ЖК «Eco Dream» на Святошиному

ЖК «Eco Dream» – це шістнадцятиповерховий будинок комфорт-класу, який розташувався на перетині вул. Львівська та вул. Мальовнича. Реалізацією проєкту займається Центробуд. Будинок складається з 2-х секцій та має 269 квартир. Плануванням передбачено 1-, 2- та 3-кімнатні житла. Найближча станція метро «Житомирська» знаходиться за 16 хвилин ходьби.

Комплекс базується на 4-х принципах: безпека, екологічність, комфорт та енергоефективність. Тема екологічності простежується у місцерозташуванні, підборі екологічно чистих матеріалів та в розумному споживанні енергетичних ресурсів. Зменшення теплових втрат у будинку стало можливим завдяки використанню матеріалів та технології Baumit.

На прибудинковій закритій від сторонніх території створено ландшафтний дизайн, майданчики для занять спортом та ігор з дітьми. На першому та цокольному поверсі забудовник планує розмістити центр дитячого розвитку, кафе, продуктовий магазин, аптеку та інші комерційні об'єкти.

В окрузі знаходиться поліклініка, міська лікарня, онкоцентр, а також багато дошкільних та шкільних навчальних закладів. Для любителів спорту працюють тренажерні зали: Legion IX, «Олімп», FitCurves, «АтлетіКо», «Рінг».1

 

Весь ремонт в одній компанії

Клієнти часто запитують: «Чи можете встановити вікна, натяжні стелі, покласти паркет чи це потрібно звертатися в різні компанії?».

Звичайно можемо! Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР виконує ремонт квартир у ЖК «Eco Dream» під ключ.

У нас ви можете замовити такі послуги:

  • укладання ламінату, килимового покриття, паркету;
  • штукатурку стін;
  • весь комплекс сантехнічних робіт;
  • заведення електропроводки та встановлення точок освітлення;
  • монтаж системи «Розумний дім»;
  • встановлення міжкімнатних та вхідних дверей.


Ремонт у квартирі ЖК «Eco Dream» від МЕТЕР дозволяє заощадити найцінніший та невідновний ресурс – час.


2

Капітальний ремонт квартири у ЖК «Eco Dream»

Під капітальним ремонтом мається на увазі широкомасштабна переробка житла. Співпраця розпочинається з розробки проєктної документації. МЕТЕР пропонує такі варіанти дизайну квартири:

  • «Ексклюзивний» – для створення інтер'єру з елементами розкоші.
  • «Престижний» – тут практичність поєднується з унікальним стилем, а ціна цілком доступна.
  • Типовий склад робочих креслень – у проєкті відсутня візуалізація, але зібрана вся необхідна креслярська документація.


Попри те, що ЖК «Eco Dream» – це новобудова, багато новоселів зважуються переплановувати приміщення на власний розсуд. На цьому етапі зносяться перегородки, стіни, зводяться нові конструкції.

Завершальний чистовий етап ремонту в ЖК «Eco Dream» передбачає наклеювання шпалер, фарбування стелі, монтаж підлогового покриття та ін..

Особливу увагу компанія приділяє оздоблювальним роботам, оскільки будь-які недоліки здатні зіпсувати загальне враження.

Капітальний ремонт квартири у житловому комплексі «Eco Dream» від МЕТЕР – це вигідна інвестиція у ваше житло на довгі роки.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]