Біля парків «Голосіївський» та «Урочище Теремки» на повний хід йде будівництво нового житлового комплексу бізнес-класу – ЖК «SENAT». Він розташувався на Кільцевій дорозі та складається з 3-х будинків заввишки від 9 до 14 поверхів.

 

Зміст:


1. Цікаві факти про ЖК «SENAT»

2. Довірте нам ремонт вашої мрії

3. Навіщо потрібний авторський нагляд?

Цікаві факти про ЖК «SENAT»

Керамоблочні стіни утеплені мінеральною ватою та зведені за каркасно-монолітною технологією. Опалення у будинках автономне.

Серед переваг новобудови зручна транспортна розв'язка: зупинки громадського транспорту, станція метро «Теремки», Кільцева дорога. Планом передбачено закриту територію, 91 паркомісце на гостьовій стоянці та підземний паркінг на 238 машин.

Дизайн представленого проєкту досить стильний: східчасті секції, геометричні елементи, приємна кольорова гама та велика площа скління. Перші поверхи віддані під комерційну забудову.

Передбачається, що частина квартир матиме власні тераси. Як і належить житлу бізнес-класу на першому поверсі розміститься консьєрж-сервіс та дизайнерське лобі. Крім спортивних та дитячих майданчиків облаштують зону барбекю, йога-простір та альтанки.

Пішки за продуктами можна сходити в такі супермаркети, як «Ашан», «Коло», «Велика кишеня», «АТБ-Маркет». Неподалік знаходиться Московський та Одеський ринок з великою кількістю свіжих овочів.

До комерційних приміщень спускається окремий ліфт. А це означає, що можна сходити за покупками, навіть не виходячи із дому. У самих новобудовах встановлені безшумні ліфти Kleemann. Територія комплексу закрита, з цілодобовою охороною.


1

 

Довірте нам ремонт вашої мрії

Ось уже понад 10 років Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР втілює в життя найсміливіші мрії новоселів.

Фахівці компанії мають профільну освіту, яка швидко і якісно виконує свої обов'язки. Знання сучасних технологій та об'ємний досвід допомагають виконувати ремонт квартир у ЖК «SENAT» на найвищому рівні.

Звернувшись до нас, вже на першій консультації будуть вирішені такі питання:

  • бажані терміни закінчення ремонту у ЖК «SENAT»;
  • передбачуваний бюджет;
  • підбір типу ремонту «Стандартний», «Люкс», «Косметичний» або «Преміум»;
  • вибір будматеріалів.


Надалі складається договір ремонту квартири в ЖК «SENAT», у якому прописано графік фінансування, гарантії, терміни та обов'язки сторін.


2

Навіщо потрібний авторський нагляд?

Замовляючи ремонт квартири в житловому комплексі «SENAT», клієнт може включити додаткову послугу – «Авторський нагляд». Розберімо, що це таке й для чого він потрібний.

Кожен, хто наймав будівельну бригаду, знає не з чуток, скільки часу й сил іде на розв’язання нагальних питань. Послуга «Авторський нагляд» передбачає закріплення за об'єктом фахівця, який бере на себе:

  • контроль якості;
  • відповідність виконаних робіт проєктної документації;
  • закупівлю сировини для роботи;
  • ведення кошторисної документації;
  • перевірку інженерних мереж.


Фахівець регулярно виїжджає на об'єкт, розв’язує питання щодо проєктної документації, усуває проблеми, що виникають у процесі будівництва, здає звіти про хід робіт. Усі зауваження, позначки та пропозиції заносяться до спеціального журналу.

Клієнт економить величезну кількість часу та сил. До того ж без спеціальних знань проконтролювати правильність виконання технологічних процесів дуже складно.

Ремонт у квартирі ЖК «SENAT» від МЕТЕР – це зручність авторського нагляду, операційна робота та якість преміум-класу.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]