На вул. Старонаводницькій йде будівництво нового житлового комплексу бізнес-класу висотою у 26 поверхів. У ЖК «Edeldorf Hills» виставлено на продаж 436 квартир преміум-класу. Дві зелені вежі на Печерську об'єднані триповерховим стилобатом.

На даху будинку розмістився басейн, джакузі та навіть водоспад. Тут мешканці будинку можуть засмагати на шезлонгах, милуватися прекрасною панорамою міста.

 

Зміст:


1. Про ЖК «Edeldorf Hills»

2. Деякі факти про МЕТЕР

3. Ремонт квартир в ЖК «Edeldorf Hills» люкс-класу

Про ЖК «Edeldorf Hills»

Новий житловий комплекс розроблений для людей з високими вимогами. Планування квартир детально продумане і передбачає житла від 1 до 5 кімнат у квартирі.

Великі панорамні вікна наповнюють приміщення світлом, а архітекторський задум дозволяє навіть розмістити справжній живий камін.

На офіційному сайті спеціальний конструктор допоможе підібрати житло за такими параметрами: загальна площа, кількість кімнат, поверх, багаторівневість і краєвид. Інвестор сам вирішує, що він хоче бачити зі свого вікна: Києво-Печерську лавру, Печерські пагорби або Батьківщину-матір з річкою Дніпро.

В окрузі розкинулося 5 парків. Недалеко проходять такі важливі транспортні артерії, як бульвар Дружби Народів, Набережне шосе і бульвар Лесі Українки. На машині легко дістатися до супермаркетів «Сільпо» і Novus, до Бессарабського ринку, ТРЦ Gulliver.

ЖК «Edeldorf Hills» залучає інвесторів панорамними вікнами, вишуканою архітектурою, трирівневою системою безпеки та терасою з басейном.7

 

Деякі факти про МЕТЕР

  • Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР працює на ринку понад 10 років.
  • У компанії сформований великий штат майстрів, до якого входять: плиточники, електрики, виконроби, сантехніки, муляри, дизайнери та ін..
  • Майстерня має ліцензію на архітектурно-будівельну діяльність.
  • Є платником ПДВ – це говорить про те, що організація офіційно зареєстрована, піклується про своїх співробітників, оплачує всі податки.
  • Вартість ремонту в ЖК «Edeldorf Hills» можна порахувати самостійно завдяки калькулятору ремонту на офіційному сайті.
  • При подальшому замовленні кошторис складається безкоштовно.
  • Дизайн-проєкт «Типовий» можна отримати в подарунок.
  • Компанія веде свій канал на YouTube, де можна подивитися відео виконаних робіт.


Тому ваш ремонт квартири в ЖК «Edeldorf Hills» в надійних руках.
8

Ремонт квартир в ЖК «Edeldorf Hills» люкс-класу

Елітний ремонт починається зі створення індивідуального дизайн-проєкту з урахуванням всіх побажань замовника, а також знань і досвіду дизайнера. Тут використовуються найкращі оздоблювальні матеріали, оригінальні дизайнерські рішення, унікальний декор.

Фахівці МЕТЕР знають, як працювати з мармуром, керамогранітом, деревом цінних порід. Можливе виконання проєктів будь-якої складності: будь-то монтаж підлогового опалення, збірка каміна, нанесення фрески або мозаїки.

Весь процес ремонту квартири в житловому комплексі «Edeldorf Hills» поділений на частини і оплачується поетапно. Елементи інтер'єру та оздоблювальні матеріали купуються в спеціалізованих магазинах або робляються на замовлення.

За бажанням клієнта можливе влаштування системи «Розумний будинок», монтаж натяжних стель, теплої підлоги, збирання меблів та ін..

Також надається послуга «Авторський нагляд», в ході якої дизайнер повністю бере під контроль весь процес: закупівлі, звіти, розв’язання питань, спілкування з бригадою будівельників.

Елітний ремонт у квартирі ЖК «Edeldorf Hills» від МЕТЕР – це ознака високої якості та смаку.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]