ЖК «Metropole» або як його ще називають багатофункціональний комплекс, розташувався на вул. Велика Васильківська, 91-93. Це один з найпрестижніших київських районів. Тут є все необхідне для комфортного життя: елітні ресторани, гімназії, приватні дитячі садки, банки, медичні установи.

 

Зміст:


1. Коротко про ЖК «Metropole»

2. Чотири причини зателефонувати МЕТЕР

3. «Преміум» ремонт у квартирі ЖК «Metropole» від МЕТЕР

Коротко про ЖК «Metropole»

Родзинкою інтер'єру є вікна без перегородок, які наповнюють простір натуральним світлом. Вид за вікном стає схожим на картини, органічно вписані в інтер'єр. Таке дизайнерське рішення підходить як для сучасних, так і для класичних стилів.

Три будинки досягають у висоту 25 поверхів і відносяться до преміум-класу. Цегляні стіни покриті мінеральним утеплювачем. Висота стель досягає 3,2 м. Будинок вводиться в експлуатацію в 3-му кварталі 2021 року, але вже зараз можна придбати одну з 300 квартир з чудовим видом.

ЖК «Metropole» – це:

 • ванні кімнати з вікнами;
 • апартаменти від 65 кв.м до 450 кв.м;
 • двох-, трьох- і чотирикімнатні житла;
 • унікальне планування;
 • індивідуальна система опалення;
 • інфраструктура на перших поверхах будівлі;
 • система відеоспостереження.


Територія закрита від автомобілів, а підземний паркінг налічує 535 паркомісць. У 7 хвилинах ходьби станція метро «Палац« Україна». Фактично по-сусідству розташувався національний Палац мистецтв «Україна». Слід зазначити, що ЖК «Metropole» на міжнародному конкурсі European Property Awards був висунутий відразу на 2 номінації.

1 1

 

Чотири причини зателефонувати МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР надає дизайнерські та ремонтні послуги преміум-класу. Плануючи ремонт в ЖК «Metropole» з МЕТЕР, ви можете розраховувати на:

1. Дотримання термінів. Щоб стислі терміни не вплинули на якість, попередньо ретельно аналізується обсяг робіт, час висихання матеріалу, терміни доставки і лише потім прописуються дати.

2. Договір. Кожен клієнт захищений юридично, оскільки всі нюанси фіксуються в договорі. У ньому вказані проміжні етапи ремонту квартири в ЖК «Metropole», дата здачі об'єкта, графік фінансування, кошторис, обсяг виконаних послуг.

3. Закупівля будівельних матеріалів. Менеджери із задоволенням підберуть будматеріали з урахуванням бюджету і побажань клієнта. Можливо, як самостійне придбання замовником матеріалів, так і закупівля компанією МЕТЕР всього необхідного у виробників. В останньому варіанті покупки обійдуться на 20% дешевше, ніж в роздрібних магазинах.

4. Прозорість кошторису. Вартість кожного етапу заздалегідь прораховується і затверджується замовником. Складається план фінансування, завдяки якому оплата вноситься тільки після виконання певного етапу. В процесі кошторис на ремонт квартири в ЖК «Metropole» залишається таким же, як і в договорі.
1

«Преміум» ремонт у квартирі ЖК «Metropole» від МЕТЕР

Діяльність Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР базується на 4 «китах»:

 • Контроль. Преміум пакет включає послугу «Авторський нагляд», що гарантує високу якість ремонту. За об'єктом закріплюється спеціаліст, який стежить, щоб розроблений дизайн-проєкт був втілений в життя з точністю до дрібниць.
 • Доступні ціни. Цінова політика компанії відповідає середньоринковій по Києву та області.
 • Рекомендації. Більшість наших клієнтів приходять за рекомендацією, а це говорить про високий рівень довіри і репутації.
 • Післяремонтне прибирання. По закінченню ремонтних робіт робітники вивозять будівельне сміття та здійснюють прибирання.


З нами ви побачите, що ремонт квартири в житловому комплексі «Metropole» може бути приємним і швидким.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]