Житловий комплекс «Лавандовий» - елітна нерухомість клубного типу в найближчому місті-супутнику Києва - Броварах. Гідний вибір успішних людей, що прагнуть жити поблизу столиці, в оточенні паркової зони та лісового масиву. «Лавандовий» надає сучасний рівень міського комфорту і заміського проживання елітного рівня в спокійній і гармонійній атмосфері.

 

Зміст:


1. Забудовник ЖК «Лавандовий»

2. Особливості розташування

3. Концепція житлового комплексу «Лавандовий»

4. Сучасний дизайнерський ремонт від «Метер»

Забудовник ЖК «Лавандовий»

Будівельний проект «Лавандовий» втілює в життя компанія «Cityconsult Development». Діяльність якої спрямована на створення продуманої локації та інфраструктури об'єктів, що зводяться, високої якості і екологічно безпечних. Індивідуальність архітектурних рішень дозволяє створювати елітну нерухомість з особливим стилем життя, органічно вписану в навколишнє середовище. Принцип функціонування «Cityconsult Development» - впровадження інноваційних тенденцій для комфортного проживання на європейському рівні.

9

 

Особливості розташування

Житловий комплекс «Лавандовий» зводиться в місті-супутнику столиці Броварах, по вулиці В'ячеслава Чорновола, 15. Зручна локація новобудови надає можливість успішно поєднувати ділове життя і статусне проживання.

 • Віддалене розташування від галасливих автомагістралей, зі зручною транспортною розв'язкою і повідомленням з Києвом. На відстані 20 хвилин їзди на авто або 30 - 40 хвилин проїзду на громадському транспорті знаходяться станції метрополітену «Лісова», «Дарниця», «Чернігівська».
 • Район зведення комплексу володіє необхідними об'єктами соціально-побутового призначення. Поблизу розташовані супермаркети і ТЦ, кафе і сервісні служби, продуктовий ринок, медустанови, кілька дитячих дошкільних закладів і шкіл загальноосвітніх та спеціалізованих, спорт і фітнес клуби, басейни і аквапарк.
 • Екологічно сприятливу атмосферу для проживання забезпечує сусідство з лісом і парковими зонами.

Концепція житлового комплексу «Лавандовий»

Закритий елітний комплекс клубного формату «Лавандний» - це органічне об'єднання малоповерхових будівель і навколишнього природного середовища.
 • Концепція будівництва житлового комплексу представлена ​​поєднанням на одній території двох форм житла. Складається з триповерхових будинків квартирного типу та двоповерхових таунхаусів, що володіють просторими терасами, окремим входом і власну невеличку дворової територією.
 • ЖК «Лавандний» - це втілення європейського стилю, з елементами мінімалізму, зведеного з сертифікованих екологічно чистих, натуральних матеріалів.
 • Будівлі зводяться із застосуванням прогресивної монолітно - каркасною технологією, стінові прорізи - з цегли, утеплення фасадів - мінватою.
 • Стильні фасади будівель кавових відтінків, з об'ємним склінням.
 • Продумані архітектурні рішення дозволили організувати закритий простір загального двору з індивідуальним ландшафтним дизайном. Перпендикулярно розташовані будівлі здійснюють розподіл внутрішнього дворика на затишні автономні області, в яких передбачені дитячі зони, для занять спортом і відпочинку.
 • Квартири 1-, 2-, 3-, 4-кімнатні, одно- і дворівневі; таунхауси представлені в чотирьох типових проектах. Опалення автономне в будинку, комунікації - централізовані.
 • Перші поверхи призначені під об'єкти комерційних і офісних структур.
 • Підземний паркінг, таунхауси облаштовані особистими гаражами.
 • Закрита територія клубного комплексу від сторонніх і транспорту. Безпека забезпечується електронною пропускною системою, цілодобовою службою охорони, роботою камер відеоспостереження.
 • Квартири передаються інвестору без обробки.

10

Сучасний дизайнерський ремонт від «Метер»

Майстерні ремонту інтер'єрів «Метер» виконує дизайнерський ремонт квартир і таунхаусів в Києві і області. Професійні фахівці володіють необхідними ресурсами для проведення елітного ремонту, із застосуванням передових європейських технологій. Пропонується повний комплекс ремонтних послуг в ЖК «Лавандовий» для виконання елітного дизайнерського ремонту, що дозволяє створити комфортне і екологічне житло. Гарантуємо проведення кожного етапу робіт на найвищому рівні, із застосуванням матеріалів, фурнітури від перевірених виробників, в строго встановлені терміни. Професійні майстри компанія «Метер» здатна перетворити новобудову в ексклюзивний інтер'єр преміум-класу, з урахуванням всіх побажань клієнта і членів його сім'ї.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]