Фірма «Авілоно» розробила цікавий проект 24-поверхового будинку комфорт-класу по вул. Каунаській, 2а. Новобуд ідеальний для тих, хто працює на Лівому березі. Водії мають доступ до Харківського шосе та проспекту Возз'єднання.

 

Зміст:


1. Про об'єкт

2. Етапи ремонту в ЖК по вул. Каунаська, 2а

3. Прайс на ремонт квартир в ЖК по вул. Каунаська, 2а

Про об'єкт

Будівля зведена з цегли по монолітно-каркасній технології будівництва та утеплена мінеральною ватою. Опалення, також як і інші комунікації централізоване. Територія відкрита для вільного проходу, а біля будинку розміщена гостьова стоянка та підземний паркінг.

Сусідами житлового комплексу є Комфорт Таун, а це значить яскраві будиночки, гарний настрій, навіть у похмурий день і розвинена інфраструктура гарантовані.

Неподалік знаходиться Ленінградська площа, звідки на маршрутці можна доїхати до найближчих станцій метро: Лівобережна, Чернігівська, Харківська і Лісова. Інфраструктура в окрузі дуже розвинена. Тут працюють школи, дитячі садки, великі та маленькі магазини, ринок, ТЦ «Дарниця», McDonald's.

Фасад покритий декоративною штукатуркою й пофарбований в рожево-сірі тони. У комплексі налічується 160 квартир різного планування від 1- до 3-кімнатних.

З першого по третій поверх розміщені офісні та торгові приміщення. Підземний паркінг розрахований на 24 паркомісця, для інших відведена прибудинкова парковка. На вікнах стоять металопластикові конструкції з двокамерним склопакетом.

Проектом передбачений дитячий ігровий майданчик. Велику увагу приділено протипожежній безпеці: будівля обладнана спеціальною сигналізацією, а в санвузлах кожної квартири вмонтована пожежна шафа з краном.

На всі 24 поверхи мешканців будуть піднімати 4 ліфти. Квартири досить великі, наприклад, площа однокімнатних стартує від 55 кв. м, а розмір трикімнатних доходить до 113 квадратних метрів.

image001

 

Етапи ремонту в ЖК по вул. Каунаська, 2а

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР при виконанні будівельних робіт дотримується чіткої послідовності. Всі дії виконуються відповідно до заздалегідь продуманого плану. Щоб не вийшло так, що в кімнаті поклали ламінат і через неї ходять в інші заливати стяжку.

Основні етапи:

1. Підготовка.

2. Демонтаж (знесення перегородок, зняття шпалер, старого підлогового покриття, підвіконь).

3. Зведення конструкцій (гіпсокартонових перегородок, стін, арок, колон).

4. Штукатурка.

5. Заливка стяжки.

6. Кладка облицювальної плитки.

7. Молярні роботи (шпаклівка, шліфування, фарбування, обклеювання шпалер).

8. Монтаж покриття для підлоги, дверей.

9. Прибирання приміщення.

Ремонт у квартирі ЖК по вул. Каунаська, 2а від МЕТЕР вигідний тим, що охоплює весь комплекс послуг. Все що потрібно від замовника – це підписати документи, затвердити проєкт і дотримуватися графіка фінансування.

image002

Прайс на ремонт квартир в ЖК по вул. Каунаська, 2а

Ціни на роботу Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР представлені для ознайомлення на офіційному сайті. Тут вказані, як комплексні ціни на весь ремонт квартири в 4-х варіантах, так і детальний прайс-лист на окремі види робіт.

Весь кошторис гранично прозорий і не змінюється протягом ремонту квартири в житловому комплексі по вул. Каунаська, 2а. Зверніть увагу, що для наших клієнтів складання кошторису абсолютно безкоштовне.

Детальний прайс-лист поділений на групи:

  • декоративні роботи;
  • стіни;
  • сантехнічні роботи;
  • демонтаж;
  • стеля;
  • підлога;
  • електромонтажні роботи;
  • отвори, двері, вікна;
  • додаткові роботи.


Ціна на ремонт квартири в ЖК по вул. Каунаська, 2а доступна і відповідає середньоринковій.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]