Початок 2021 року ознаменувався стартом продажів ЖК «Мілос», що на Троєщині. Зведенням новобудови зайнявся Київміськбуд – корпорація, яка не потребує представлення. Нині на продаж виставлені одно-, дво- і трикімнатні квартири.

image1

Зміст:

1. Коротко про ЖК «Мілос» 

2. Ремонт в ЖК «Мілос» «під ключ» 

3. Бюджетний ремонт в новобудові 

Коротко про ЖК «Мілос»

П'ять будинків висотою 27 поверхів височіють на пров. Милославський. За вартістю житло цілком доступне, оскільки належить до економ-класу і знаходиться в деякій віддаленості від станцій метро. Наприклад, до метро «Оболонь» 45 хвилин їзди на громадському транспорті. Трохи далі станція метро «Чернігівська» – 50 хвилин поїздки.

Залізобетонні стіни утеплені мінеральною ватою та зведені за панельною технологією будівництва. Опалення централізоване і залежить від міських комунікаційних систем. Передбачається наявність підземного паркінгу на 594 місця.

Забудовник пропонує кредитування від «Кристалбанк» на дуже вигідних умовах. Також діє знижка 10% при повній оплаті.

На офіційному сайті розміщена візуалізація, хід будівництва, технічні характеристики. Попри економ статус новобуд має власний дитячий садок, заплановані приміщення для різних магазинів і салонів.

Проектом передбачено 1393 квартири, більшість з яких однокімнатні студіо. Саме вони користуються величезною популярністю серед молодят, пенсіонерів, студентів і самотніх людей.

На кожен поверх припадає по 7-9 жител. На всі 27 поверхів мешканців будуть піднімати 3 ліфти: 2 пасажирських і 1 вантажопасажирський. Площі квартир цілком стандартні, наприклад, розмір однокімнатних стартує від 38 кв. м.

Ремонт в ЖК «Мілос» «під ключ»

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР – це ремонтно-будівельна компанія, до складу якої входять фахівці найвищого рівня: архітектори, інженери, дизайнери та майстри будівельного профілю.

Ми розробляємо сучасні дизайн-проекти та виконуємо якісний ремонт квартир в ЖК «Мілос». Цінова політика цілком прийнятна для жителів столиці і Київської області. У процесі роботи використовуються тільки безпечні оздоблювальні матеріали та інноваційні будівельні технології.

Серед переваг МЕТЕР:

  • стислі терміни;
  • висока якість робіт;
  • акції, знижки;
  • довгострокова гарантія.

На початку співпраці всі нюанси прописуються в договорі. І надалі ремонт квартири в ЖК «Мілос» виконується поетапно відповідно до затвердженого плану.

Наші фахівці безкоштовно проконсультують стосовно будь-яких питань пов'язаних з ремонтними роботами, дизайном інтер'єру та оздоблювальними матеріалами. Відразу ж після подачі заявки вам передзвонить менеджер і домовиться про дату зняття замірів і складання детального кошторису. 

image2

 

Бюджетний ремонт в новобудові

МЕТЕР пропонує різні варіанти, як за допомогою її послуг можна заощадити на ремонті квартири в житловому комплексі «Мілос».

1. Дизайн + ремонт. У компанії діє акція: замовляючи дизайн-проект «Престижний», ви отримуєте 100% знижку на пакет креслень. А оформивши ремонт «під ключ» дизайн-проект «Типовий» і зовсім виходить в подарунок.

2. Закупівлі. Компанія має можливість купувати товари безпосередньо у виробників, що виходить в середньому на 20% дешевше, ніж в профільних магазинах.

3. Рекомендації експертів. Наші фахівці проконсультують вас стосовно найбільш економічно доступних оздоблювальних матеріалів, цінових характеристик і підберуть обробку з максимально вигідним співвідношенням ціни і якості.

Ремонт у квартирі ЖК «Мілос» від МЕТЕР – це вигідно, швидко та зручно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]