Дизайн інтер'єру стає все більш прогресивним і різноманітним. Останнім часом популярними стали тенденції, коли вибираються лаконічні матеріали для обробки і така ж меблі. Розставляти її можна в різних місцях, в тому числі посередині кімнати. У підсумку виходить своєрідний острівець.

Кухонний острів - цікаве рішення в створенні інтер'єру

Для вітчизняних квартир і частих будинків це не найпопулярніше рішення через те що його реалізація вимагає досить великої кількості вільного простору. Але поступово популярність зростає. Кухонний острів являє собою гарнітуру, розташовану в центральній частині функціональної зони або кімнати. Підійде даний формат виключно для великих будинків і квартир, тому що в маленькому просторі організувати все буде практично неможливо. Але, якщо все зробити правильно, можна отримати такі переваги:

• Робочий простір на кухні стає зручнішим.

• Можна розмежувати всі основні функціональні зони.

• Це модно і незвично.

Основні види кухонних островів

Існує кілька основних варіантів реалізації такої ідеї в сучасному інтер'єрі. Острів може бути стаціонарним і рухомим. Він складається з декількох основних компонентів, серед яких зона миття посуду, обідня зона, місце для готування і т.д. Окремо розміщується кухонна техніка, але важливо робити все гармонійно, щоб не було перевантаження.

Обідній стіл можна розташувати різними образами, наприклад, перпендикулярно або окремо від острова. Є можливість інтегрувати його в острів, зробити висувним, що розширить в значній мірі функціональні можливості кімнати.

Це універсальне рішення, яке може підійти практично під будь-який стиль інтер'єру, що робить його останнім часом все більш популярним. В обробки можуть застосовуватися різні матеріали, серед яких бетон, дерево, натуральний камінь, наприклад, мармур і т.д. Все залежить від фінансових можливостей і смакових уподобань господаря приватного будинку або квартири.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]