Два великих девелопера Perfect Group і Citex Development. Оголосили про старт продажів квартир в ЖК «Rusaniv Residence». Масштабне будівництво розгорнулося за адресою вул. Сверстюка, 54, що в Дніпровському районі. Місце обрано дуже вдало: поруч Русанівський канал, розвинена інфраструктура і відмінне транспортне сполучення.

 

Зміст:

1. ЖК «Rusaniv Residence» – ваше місце балансу

2. Ремонт в новобудові своїми силами

3. Ремонт за системою «все включено»

 

ЖК «Rusaniv Residence» – ваше місце балансу

Під'їжджаючи до Русанівки здалеку можна помітити елегантні лінії та виразні форми новобудови. Сміливий і сучасний дизайн сподобається мешканцям, які йдуть в ногу з часом.

Проєкт передбачає 398 квартир, розташованих в 4-х секціях будинку. Комплекс відноситься до бізнес-класу і має підземний паркінг, закриту від автомобілів територію, централізоване опалення.

Багатоповерхівки підносяться на п'ятиповерховому стилобаті. У ньому знаходиться пункт центрального пожежного спостереження, дитячий садочок, магазини, офісні приміщення та паркінг.

На особливу увагу заслуговує планування. Забудовник пропонує квартири площею від 30 кв.м. до 193 кв.м. За кількістю кімнат представлена величезна різноманітність: це 1-, 2-, 3-кімнатні помешкання, а також дворівневі апартаменти з трьома, чотирма і п'ятьма кімнатами.

Великі панорамні вікна впускають багато сонячного світла і відкривають прекрасний вид на зелений Київ.

Вельми зручно, що поруч проходить червона гілка метро – до станції «Лівобережна» 18 хвилин неспішної прогулянки або 5 хвилин на особистому авто.
image003

Ремонт в новобудові своїми силами

Ремонт в ЖК «Rusaniv Residence» виконують мешканці, адже житло здається без обробки. Однак це й на краще, оскільки відкриває широкий простір для створення інтер'єру своєї мрії. У чорновий ремонт квартир в ЖК «Rusaniv Residence» від забудовника входить: стяжка підлоги, штукатурка стін, підключення батарей, заведення систем опалення, каналізації та водопостачання.

Самостійний ремонт квартири в житловому комплексі «Rusaniv Residence» має багато підводних каменів. Попри очікувану вигоду, спочатку зробіть попередні розрахунки. Порахуйте, скільки ви заробляєте на годину. Потім оцініть, скільки часу буде потрібно на навчання навичкам шпаклівки, заведення електрики, підключення водопостачання.

Потім додайте до цього вартість інструменту, який вам належить купити. Отриману суму порівняйте з пропозиціями бригади обробників.

Ремонт квартири у свіжозбудованому будинку не такий простий, як здається. Потрібно враховувати усадку будівлі, особливості конструкції.

Як правило, самостійні роботи обходяться значно дорожче. До того ж вони розтягуються на невизначений термін, і ні про які гарантії точно не йдеться. Тому краще довіритися професіоналам.

Компанія МЕТЕР здійснює ремонт квартир на Лівому березі, а також розробляє дизайн-проєкти.

image004

Ремонт за системою «все включено»

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР виконує якісний і швидкий ремонт квартири в ЖК «Rusaniv Residence» «під ключ». Протягом усієї співпраці ціна на послуги не скаче, а з самого початку чітко прописана в договорі.

У сучасному світі діловій людині найбільше не вистачає часу – на себе, на сім'ю, на бізнес і розвиток. МЕТЕР може взяти на себе більшу частину турбот пов'язаних з облаштуванням житла, вивільнивши місяці цінного ресурсу.

Вельми вигідно замовляти повний комплекс послуг в одній компанії. Таким чином, ви не переплачуєте за роботу електриків, малярів, дизайнерів і штукатурів.

Найчастіше житло купується з різною метою: для особистого користування або для здачі в оренду. МЕТЕР враховує ці нюанси й пропонує 4 пакети ремонтних послуг: «Люкс», «Косметичний», «Преміум» і «Стандартний».

Ремонт у квартирі ЖК «Rusaniv Residence» від МЕТЕР – це вигідне капіталовкладення!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]