ЖК SkyCity зробить ваше життя максимально комфортною

Компанія «АВМ Девелопмент» займається будівництвом житлового комплексу для людей, що цінують індивідуальність. Кожен житель цього міні містечка зможе нормально проживати в упорядкованих квартирах комфортного класу різної площі всього в 30 хвилин їзди від Києва. ЖК SkyCity зводитися в центральній частині м Бориспіль. Це перший масштабний проект відомого забудовника, який реалізується в ближньому передмісті столиці.

 

image001


Зміст:

1. Технічні особливості житлового комплексу

2. Чи потрібно робити дизайн?

3. Ремонт в ЖК SkyCity: 6 причин замовити в МЕТЕР

 

Технічні особливості житлового комплексу

За рахунок яскравих акцентів і архітектурних нюансів житлового комплексу SkyCity вдало виділяється серед інших аналогічних споруд. Це своєрідний міні містечко комфорт-класу, що складається з 4 будинків в 5 ... 11 поверхів. Забудовник пропонує квартири площею до 100 м2 з комфортними і ергономічними плануваннями. Це дає можливість підібрати житло людям бажаючим проживати в комфортабельних умови. Адже навіть вдома з малою поверховістю будуть обладнані ліфтами.

Для зведення будівель використовується цегляна технологія. Облаштування додаткової теплоізолюючих прокладки на зовнішніх стінах з використанням листів пінополістиролу і мінеральної вати, дозволяє віднести будинку до категорії багатоповерхових будівель з високих рівнем енергозбереження.

Сучасний дизайн в комбінації з яскравим оформленням стане важливим аспектом житлового комплексу. Для додання фасаду кожного будинку вишуканою оригінальності - стіни пастельно бежевого кольору будуть доповнені строкатими вставками в шоколадному і бірюзовому тоні.

Застосування системи панорамного скління дасть можливість не тільки оригінально закрити балкони і лоджії, але і додати своєрідну елегантність зовнішнім виглядом будівель.

Важливим аспектом стане те, що майбутні власники отримають квартири в максимальному ступені готовності: з якісною штукатуркою Сиен і стель, ідеально рівними підлогами, газовим котлом, розводкою опалення. Для заселення досить зробити лише чистової ремонт.

Чи потрібно робити дизайн?

image003

Більшість інвесторів будь-якого житлового комплексу прагнуть якомога швидше заселитися в своє довгоочікуване сімейне гніздечко. Вони вважають, що розробка дизайн-проекту це зайва трата грошей.

Однак через деякий час починають не зовсім комфортно відчувати себе в недавно придбаній квартирі. Інтер'єр здається, не зовсім гармонійно оформленим. І тоді починають усвідомлювати, що все ж потрібно було замовляти розробку дизайну квартири.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР готова запропонувати майбутнім мешканцям ЖК SkyCity професійно пророблений дизайн-проект з урахуванням всіх особливостей квартири і побажань інвесторів, що складається:

 • детального плану об'єкта;
 • візуалізації в 3D Max;
 • робочих креслень;
 • докладної специфікації;
 • авторського нагляду.


Наявність подібною документацією дозволить ремонт квартири в житловому комплексі «СкайСіті» здійснити значно простіше і оперативніше. При цьому істотно знизити витрати. Це забезпечується кількома причинами:

 • виключається ймовірність найменших переробок, які вносяться замовником в ході ремонтного процесу;
 • матеріали купуються не «на око», а скільки потрібно;
 • закріплений за вашим об'єктом виконроб строго контролює відповідність виконаних ремонтних робіт розробленим проектом.


Замовляючи в МЕТЕР ремонт квартири в ЖК SkyCity, кожен клієнт отримає дизайн-проект «Типовий» в подарунок. А на «Престижний» - 50% знижку на пакет робочих креслень.

Ремонт в ЖК SkyCity: 6 причин замовити в МЕТЕР

З великої кількості компаній, що пропонують свої послуги в даній сфері, ми суттєво виділяємося за рахунок цілого ряду незаперечних переваг:

 • є всі дозвільні документи і ліцензії;
 • неодмінно укладаємо офіційний договір, де прописуються обсяги робіт, терміни, вартість;
 • закуповуємо будівельні та оздоблювальні матеріали за ціною нижче ринкової на 20%;
 • виконуємо будівельно-ремонтні роботи в повному комплекті: електричні, сантехнічні, оздоблювальні, малярні, плиточні;
 • забезпечуємо доставку, розвантаження матеріалів, вивіз сміття;
 • надаємо гарантію на роботи будь-якого виду.


Якісно здійснений ремонт різної складності відповідно до кваліфіковано розробленим дизайн-проектом - це гарантія, що будь-який житель ЖК SkyCity, який замовив у нас цю послугу, буде комфортно проживати в вишукано стильною квартирі.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]