ЖК «Borispol Grand»: унікальна архітектура і прекрасна екологія

Після здачі ЖК бізнес-класу Borispol Deluxe підприємство «Агробудмеханізація» вирішило продовжити зведення комфортного житла в Борисполі. Новий житловий комплекс Borispol Grand стане концептуальним продовженням першого свого дітища. Їх об'єднує не тільки архітектурний стиль, а й застосування для зведення будівлі екологічного червоної цегли.

 

image001


Содержание:

1. 6 переваг покупки квартири в ЖК «Borispol Grand»

2. Технічні особливості

3. Де замовити дизайн та ремонт в ЖК «Borispol Grand»

 

6 переваг покупки квартири в ЖК «Borispol Grand»

1. Зручне розташування. Комплекс зводиться недалеко від основної транспортної артерії міста в центральній його частині. Однак його жителі будуть позбавлені від загазованості і постійного шуму від руху транспорту, так як вікна виходитимуть на подвір'я.

2. Зведення здійснено із застосуванням сучасних прогресивних технологій. Будинок побудований з екологічно безпечних матеріалів у відповідність до чинних законодавчих норм.

3. Грамотно організована інфраструктура. На відміну від першого комплексу тут передбачено розташування на першому поверсі комерційних приміщень. Це дасть можливість купувати різноманітні товари та отримувати різнохарактерні послуги не покидаючи територію РК «Borispol Grand». До того ж планується на цих площах відкриття невеликий клініки, стоматології, банку.

4. Прекрасні умови для відпочинку. Головна родзинка ЖК - наявність власного озера. А на внутрішній території передбачено обладнання дитячого та спортивного майданчиків.

5. Легко можна дістатися до Києва. На машині за 25 хвилин можна доїхати до станцій метро «Бориспільська», «Харківська», «Червоний хутір».

6. Безпечні умови проживання. Територія комплексу буде обгороджена з відкритим доступом тільки для жителів і їх гостей.

Технічні особливості

image003

Забудовник пропонує майбутнім мешканцям 162 одно-, дво- і трикімнатні квартири бізнес класу з зручним плануванням. Стіни зведені з екологічно безпечного червоної цегли. Для забезпечення високого рівня енергосбереганія передбачено стіни товщиною 64 см додатково зовні утеплити мінеральною ватою. До того ж вікна і балконні двері засклені з застосуванням двокамерних енергозберігаючих склопакетів.

Буде організована закрите місце для парковки машин.

Кожен житель житлового комплексу «Borispol Grand» зможе самостійно підтримувати сприятливий для нього мікроклімат в квартирі за рахунок обладнання її індивідуальним опаленням.

Інвестор передають у власність квартири без фінішної обробки. У зв'язку з цим питання остаточного ремонту житла кожен новосел буде вирішувати самостійно.

Де замовити дизайн та ремонт в ЖК «Borispol Grand»

У столиці налічується кілька десятків фірм пропонують ремонт квартир різного класу. Однак рекомендуємо звертатися в компанії розташовує офіційним сайтом, об'ємним портфоліо, хорошою багаторічною репутацією, масою задоволених клієнтів.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР повністю відповідає всім цим критеріям. Ми надає можливість як замовити дизайн, так і ремонтні роботи різної складності під ключ.

Наші кваліфіковані майстри здатні з високим професіоналізмом здійснити ремонт не тільки «Косметичний», а й «Люкс-класу». всі ремонтні та оздоблювальні процеси виконуються із застосуванням прогресивних технологій і високоякісних матеріалів.

У нас кожен новосел ЖК «Borispol Grand» може легко підібрати дизайн-проект квартири з урахуванням фінансових можливостей, потреб і смакових уподобань.

Ремонт від МЕТЕР - вільний вибір бажаного інтер'єру, помножений на зручність і вигоду.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]