Все більш популярним варіантом квартир в Києві стають новобудови. Обумовлено це непоганим вибором і доступністю варіантів. Завдяки високій конкуренції на відповідному ринку нерухомості, вартість може бути цілком прийнятною. Але після покупки такої квартири припадатиме задуматися над тим, як провести ремонтні роботи. Можна спробувати зробити це своїми руками, але краще довірити все професіоналам. Тоді ремонт квартири в Києві виявиться по-справжньому грамотним і високоякісним.

Основні етапи робіт при проведенні ремонту в новобудові

Якщо була придбана квартира в новобудові, зазвичай доводиться займатися ремонтом з нуля. Тому важливо ретельно планувати всі роботи, приділити кожному етапу відповідну кількість уваги. Головним етапом можна назвати підготовчі роботи, серед яких можна відзначити перепланування, усунення між плиткових щілин, облаштування ізоляції від сторонніх звуків і всього іншого.

Другий етап характеризується проведення якісної проводки. Іноді в квартирі від забудовника використовується не найкраща проводка. Тому доцільно вибрати якісніший варіант, коли буде робитися ремонт. Сантехнічні прилади також треба встановлювати дуже уважно і якісно. Бажано на цьому етапі провести всі необхідні комунікації, включаючи інтернет, телефонний кабель в разі потреби.

Наступним етапом стають чорнові роботи, які передбачають обробку підлог. Можна вибрати тепла підлога або просто підібрати оптимальне покриття для підлоги. Для цього доведеться спочатку залити стяжку і т.д. Важливим етапом стає вирівнювання стін. Нерідко в новобудовах з даними компонентом можуть виникати різноманітні проблеми. Тому краще довірити фахівцям процес вирівнювання. Можуть для цього використовуватися різні матеріали, серед яких гіпсокартонні плити, штукатурка. Треба створити і рівні перегородки між кімнатами, дверні отвори і всі інші подібні об'єкти.

У разі необхідності, якщо вони встановлені неякісно, ​​може знадобитися заміна вхідних дверей або укосів на вікнах. Коли даний етап повністю завершено, можна буде починати білити стіни і стелі, організувати монтаж натяжних стель. Потім слід фарбування стін або обклеювання шпалер. На останньому етапі проводиться фінішна статева обробка, монтаж плінтусів і установка меблів.

Чому ремонт квартири в новобудові варто довірити профі?

Виконати всі основні етапи буде не так просто, якщо робити все самостійно або замовити послуги недостатньо компетентних професіоналів. Тому варто звернутися в студію ремонту квартир, який гарантує такі переваги:

  • Індивідуальний підхід.
  • Чітке дотримання послідовності всіх етапів.
  • Застосування якісних матеріалів, якісних інструментів і т.д.

З цих причин доцільно виконувати ремонт в новобудові за допомогою компетентних професіоналів, за плечима яких є великий досвід і знання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]