bg1.jpg

В останні роки у Києві активно забудовуються не тільки промзони, а й такі незаймані ділянки, як район Лисої гори. Нещодавно тут був пустир, а сьогодні височіють новобудови ЖК «Orange City».

По завершенню проекту з'явиться вісім 26-поверхових будинків комфорт-класу. Але вже зараз можна придбати одну з 675 квартир на привабливих умовах.

 

Зміст

1. ЖК «Orange City» від компанії GEOS

2. Умови придбання свого житла

3. Чому співпрацювати з нами вигідно?

1. ЖК «Orange City» від компанії GEOS

Розташовується новобудова в знаковому для столиці місці – прямо навпроти Лисої гори за адресою Лисогірський спуск, 26а. Комплекс просто потопає в зелені: його оточують хвойні та листяні ліси.

Дизайн в ЖК «Orange City» яскравий і барвистий, виконаний в жовто-помаранчевих відтінках, що і дало назву комплексу. Проект суттєво відрізняється від типових сірих багатоповерхівок радянського періоду.

Згідно із задумом архітектора – це буде «місто в місті», тому відсутність навколишньої інфраструктури не стане проблемою. Уже зараз передбачено місце для торгового центру з великою кількістю магазинів, сервісних центрів, банківських відділень, точок громадського харчування і салонів краси.

В плани входить зведення школи та 2-х дитячих садочків. На пустирі з'являться алеї, доріжки та велосипедні доріжки, спортивні та дитячі майданчики, скейт-парк. Передбачається, що основна частина жителів матиме власне авто, тому зводиться масштабний багаторівневий паркінг на 1800 місць.

2. Умови придбання свого житла

bg1.jpg

Стати щасливим володарем квартири в ЖК «Orange City» можна двома способами:

1. Внести всю суму відразу.

2. Скористатися безпроцентною розстрочкою. В такому випадку інвесторові слід сплатити 30% від вартості квартири, а решту суми щомісяця вносити рівними частинами. Великою перевагою є те, що угода оформляється в національній валюті, а дострокове погашення розстрочки можливо без штрафних санкцій.

Договір купівлі-продажу укладається без прив'язки до долара, без посередників і додаткових витрат. Ви маєте можливість отримати юридичну консультацію з питань. Все що необхідно – це копія ІПН і паспорта. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційного відділу продажів по вул. Гоголівська, 14.

Ремонт квартири в ЖК «Orange City» виконується інвестором власним коштом, оскільки житло здається у стані «під обробку».

3. Чому співпрацювати з нами вигідно?

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР здійснює повний цикл розробки та втілення в життя інтер'єрів: від дизайн-проекту квартири в ЖК «Orange City» до оздоблювальних робіт.

У перелік послуг входить:

• Установка інженерних систем;

• Дизайн квартири в ЖК «Orange City»;

• Закупівля чорнових і обробних матеріалів;

• Ремонт квартир в ЖК «Orange City»;

• Авторський нагляд.

Ремонт в ЖК «Orange City» починається тільки після укладення офіційного договору, в якому детально зазначено обсяг наданих послуг, кошторис і графік фінансування. Компанія МЕТЕР впевнена в якості наданих послуг, тому представляє гарантію на 365 днів.

Менеджери із задоволенням продемонструють виконані роботи, як в портфоліо, так і на реальних об'єктах. Ремонт квартири в житловому комплексі «Orange City» виконується за всіма затвердженим законодавчим нормам і відповідає міжнародній системі якості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]