bg1.jpg

Ударними темпами триває забудова промзони Києва. І ось на місці напівзанедбаних складів зростає ще один новобуд – ЖК «Сучасний квартал». Він цікавий доступною вартістю житла, фонтанами, близькістю зупинок швидкісного трамвая та міської електрички.

 

Зміст

1. Концепція, особливості та інфраструктура ЖК «Сучасний квартал»

2. З чого починається ремонт?

3. Поетапність ремонту квартир в ЖК «Сучасний квартал»

1. Концепція, особливості та інфраструктура ЖК «Сучасний квартал»

Новобуд належить до комфорт-класу і складається з 3-х будинків, в яких налічується 612 квартир. 16-поверхова будівля височіє на просп. Космонавта Комарова, 9б, що в Солом'янському районі.

Розташування вдале, як для автомобілістів, так і для жителів без особистого транспорту. В окрузі досить багато супермаркетів: «АТБ», «Фора», «Білла», «Novus» та «Сільпо».

У 20-ти хвилинах ходьби торговий центр «Квадрат», Інтернаціональний парк, кінотеатр, кафе, супермаркет «Велика кишеня» і тематичний парк «Мамаєва Слобода».

Забудовник на території комплексу планує відкрити власний дитячий садочок. Крім цього до послуг мешканців дитячий садочок «Супер7я», школа-садок «Сяйво» і державний дошкільний заклад №425. Старші діти можуть навчатися в одній з 4-х шкіл, що знаходяться поблизу.

Планування досить різноманітні: від невеликих смарт-квартир до 3-кімнатних. Житла затишні, кухні просторі, приміщення правильної форми. Під санвузли виділяється до 4-х кв. м.

У внутрішньому дворі передбачені зони для відпочинку, дитячі майданчики, пішохідні доріжки, футбольне поле. Власна інфраструктура включає супермаркети, бутики, кафе, банківські відділення.

2. З чого починається ремонт?

bg1.jpg

Будь-який ремонт починається з рішення: будете ви його самі робити або доручите спеціалізованій компанії? До переваг другого варіанту слід віднести: якісну професійну роботу, швидкі терміни виконання ремонту в ЖК «Сучасний квартал», гарантію і зручність.

Серед організацій, що заслуговують уваги слід виділити Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Вже багато років компанія спеціалізується на розробці інтер'єрних проектів і реалізації їх в життя.

Тут же ви можете замовити дизайн квартири в ЖК «Сучасний квартал» в 3-х варіантах: «Типовий», «Ексклюзивний» і «Престижний».

3. Поетапність ремонту квартир в ЖК «Сучасний квартал»

Вся схема співпраці легко укладається в 4 етапи:

Етап 1. Первинна консультація. Після звернення в компанію проводиться зустріч, на якій знімаються заміри об'єкта, розбирається майбутній ремонт квартири в ЖК «Сучасний квартал», підписується договір і вноситься передоплата.

Етап 2. Дизайн. Він складається з обговорення і розробки дизайн-проекту квартири в ЖК «Сучасний квартал».

Етап 3. Ремонт квартири в житловому комплексі «Сучасний квартал». Згідно заздалегідь складеному графіку в строгій черговості виконуються чорнові, оздоблювальні роботи, установка сантехніки, покупка, завезення і розставляння меблів, текстилю та аксесуарів.

Етап 4. Здача проекту. В обумовлений час замовником проводиться приймання об'єкта під підпис. З цього моменту і протягом 365 днів набирають чинності гарантійні зобов'язання, згідно з якими компанія зобов'язується усунути власним коштом будь-які погрішності, що виникли з її вини.

Ремонт у квартирі ЖК «Сучасний квартал» від МЕТЕР це простота, сучасність і комфорт.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]