bg1.jpg

Дизайн ЖК «Philadelphia Concept House» вражає уяву і захоплює подих. Сучасна архітектура вигідно вирізняється на тлі сірих радянських будівель.

Архітектори відійшли від всіх стандартних уявлень про дім: в ЖК «Philadelphia Concept House» замість стін – скло, замість 4-х кутів – 5, а сам фасад змінюється в залежності від кута зору. Комплекс вартий того, щоб познайомитися з ним ближче.

 

Зміст

1. Переваги ЖК «Philadelphia Concept House»

2. Елітний ремонт в ЖК «Philadelphia Concept House»

3. З чого починається ремонт?

1. Переваги ЖК «Philadelphia Concept House»

Комплекс позиціонує себе як будинок бізнес-класу висотою 17 поверхів. Цегляні стіни утеплені мінеральною ватою. На продаж виставлено всього 65 квартир з підземним паркінгом на 35 паркомісць.

Територія закрита від автомобілів. Серед переваг новобудови:

• розташування в самому центрі столиці;

• від станції метро «Кловська» відділяє 10 хвилин прогулянки;

• близькість до скверів і затишних парків;

• сусідство з високоякісною інфраструктурою;

• в кожній квартирі панорамні вікна;

• система «Розумний будинок»;

• архітектурні пам'ятки (Київська фортеця, Києво-Печерська лавра).

Дворівневі квартири з терасами знаходяться на верхніх поверхах. Звідти відкривається чудовий краєвид на історичні місця міста. Жити в центрі Києва – це значить бути в центрі подій величезного мегаполіса.

Будинок оточують виставкові комплекси, бізнес-центр, галереї, шоуруми, бутіки. Це місце, де вирує культурне та нічне життя столиці.

bg1.jpg

2. Елітний ремонт в ЖК «Philadelphia Concept House»

Дизайн квартири в ЖК «Philadelphia Concept House» ви можете вибрати самі, оскільки житло здається в стані без обробки.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує ремонт квартир в ЖК «Philadelphia Concept House» класу «Люкс». Він відрізняється від звичайного цілою низкою характеристик:

1. Робота з дорогими оздоблювальними матеріалами. Елітний ремонт квартири в ЖК «Philadelphia Concept House» передбачає використання кришталю, мармуру, шкіри, картин і скульптур відомих художників.

2. Авторський нагляд. Послуга передбачає невсипущий контроль автора проекту, який стежить за тим, щоб дизайн-проект квартири в ЖК «Philadelphia Concept House» був максимально точно втілений в реальності.

3. Все включено. У пакет входить візуалізація в форматі 3D max, набір інженерних креслень, виконання абсолютно всіх ремонтних робіт, підбір меблів, штор, сантехніки.

Ремонт квартири в житловому комплексі «Philadelphia Concept House» призначений для реалізації найвишуканіших проектів, над якими працює ціла команда досвідчених дизайнерів.

3. З чого починається ремонт?

Щоб стати щасливим володарем ремонту у квартирі ЖК «Philadelphia Concept House» від МЕТЕР необхідно зробити наступне:

1. Визначитися з бажаним інтер'єром. Подумати, в якому стилі ви б хотіли бачити свій будинок, які кольори для вас кращі. Підберіть картинки в інтернеті, запитайте у членів сім'ї про їх побажання.

2. Зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом: телефоном, залишивши заявку на сайті, надіславши листа на e-mail або повідомлення в бізнес-месенджер.

3. Зустрітися з нашим фахівцем на об'єкті для зняття вимірів.

4. Отримати кошторис майбутніх робіт.

5. Укласти договір, обговорити графік фінансування.

6. Прийняти об'єкт.

Співпраця з МЕТЕР дарує легкість і простоту!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]