bg1.jpg

Живучи в мегаполісі, багато хто замислюється про своє здоров'я і намагається обрати квартиру в екологічно чистому місці. Одним з чистих районів столиці вважаються Бортничі.

Саме тут СГ «Фундамент» зводить свій новий проект ЖК «Привітний квартал». Він знаходиться в оточенні чистого озера та лісової зони. Практично поруч ліс і парк Партизанської слави, де можна організувати пікнік або прогулятися у вільний час.

 

 

 

Зміст

1. П'ять причин купити квартиру в ЖК «Привітний квартал»

2. Технічні характеристики

3. Де замовити дизайн та ремонт в ЖК «Привітний квартал»?

 

 

 

 

 

1. П'ять причин купити квартиру в ЖК «Привітний квартал»

Прекрасне екологічне середовище – це далеко не єдиний привід придивитися ближче до даного проекту. Також слід зазначити такі переваги:

1. Дивовижний краєвид з вікон. Біля підніжжя будинків розташувалися малоповерхові будівлі приватного сектора, а значить, ніщо не буде заважати милуватися мальовничим озером і хвойним лісом.

2. Зручна інфраструктура. До станції метро «Бориспільська» всього 15 хвилин їзди, а до Борисполя – 25 хвилин. Практично поруч працюють кафе, магазини, школи, ресторани, садочки. У самому комплексі передбачається наявність зелених зон, дитячих майданчиків і місць для занять спортом.

3. Сучасні технології. Будинки зводяться з безпечних, екологічних будматеріалів і відповідають законодавчим нормам.

4. Економічність. Мало того що комплекс відноситься до економ-класу і має доступну вартість житла, так ще й квартири відрізняються своєю енергоефективністю та ощадливістю. Самі будинки добре теплоізольовані, а у квартирах встановлені лічильники. Дахи надійно захищені інверсійним покриттям, яке захищає від зовнішнього середовища.

Дизайн у ЖК «Привітний квартал» стриманий і спокійний, виконаний в бежевих відтінках з червоними акцентами.

 

 

 

2. Технічні характеристики

Новобуд розташований на вул. Євгенія Харченка (Леніна), 55, що в Дарницькому районі. Нині на продаж виставлені 1- та 2-кімнатні квартири площею від 37 кв. м до 70 кв. м.

Всього передбачається звести 7 будинків висотою в 18-26 поверхів. Використана панельна технологія будівництва дозволяє зробити це в максимально короткі терміни. Опалення буде централізоване, а стіни залізобетонні.

На перших поверхах будуть працювати салони краси, банківські відділення, магазини та інші комерційні установи. Лоджії та балкони засклені, тому привабливий зовнішній вигляд будинків залишиться надовго.

Житло передається у власність інвесторам без обробки. І як наслідок ремонт квартир в ЖК «Привітний квартал» лягає на плечі новоселів.

 

 

3. Де замовити дизайн та ремонт в ЖК «Привітний квартал»?

Серед десятків столичних фірм, які пропонують ремонтні послуги, рекомендуємо звернути увагу на компанії, що мають офіційний сайт, багаторічну репутацію, об'ємне портфоліо і масу задоволених клієнтів.

Всім цим критеріям відповідає Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Тут можна не тільки замовити дизайн квартири в ЖК «Привітний квартал», а й оформити весь комплекс ремонтних робіт.

Ремонт квартири в ЖК «Привітний квартал» представлено різними варіантами: від недорогого «Косметичного» до ексклюзивного «Люкс».

Дизайн-проект квартири в ЖК «Привітний квартал» також можна підібрати залежно від бюджету і потреб.

Ремонт у квартирі ЖК «Привітний квартал» від МЕТЕР – це свобода вибору бажаного інтер'єру, помножена на вигоду і зручність.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]