bg1.jpg

Лідер столичного будівельного ринку «Інтеграл-Буд» в цьому році взявся за реалізацію нового проекту ЖК «Intergal City». Дизайн в ЖК «Intergal City» дуже яскравий, незвичний. Він відразу виділяється на тлі більш традиційних будівель.

 
Зміст

1. Футуристична архітектура комплексу «Intergal City»

2. Дизайн для бізнес-класу

3. Ремонт квартири в ЖК «Intergal City» за системою «все включено»

1. Футуристична архітектура комплексу «Intergal City»

Незвичайна композиція прикрасить собою вулицю Старонаводницьку. П'ять будинків висотою 8, 22-23 поверхів відносяться до бізнес-класу. Крім гостьової стоянки є ще підземний паркінг і гаражні бокси. Будинки іменуються вежами та мають порядковий номер – А, Б, В і Г.

Зовнішній вигляд просто заворожує: обтічні форми, білосніжні фасади, повітряні мости, зони відпочинку та каскадні зелені тераси. З вікон пентхаусів і апартаментів відкривається прекрасний краєвид на історичну частину столиці.

Стіни утеплені мінеральною ватою й оброблені навісною вентильованою системою.

Під своїм дахом ЖК «Intergal City» поєднав одразу три напрямки: бізнес-центр, торговий центр і житлові квартири.

Комплексу притаманні всі атрибути бізнес-класу: відеоспостереження в режимі 24/7, закритий внутрішній двір, охорона, багата інфраструктура, кінотеатр, басейн, бутики, ресторани, коворкінг.

Для дорослих відкриті кав'ярні, фітнес-центр, SPA-центр, ресторани з терасами. Дозвілля малюків також дуже різноманітне: школа танців, дитячий садочок, музична школа, студія розвитку дітей.

В окрузі працює багато дошкільних і шкільних навчальних закладів. Уже зараз продукти можна придбати в таких супермаркетах, як «Велика Кишеня», «Бджілка Маркет», «Сільпо» і «Велика Кишеня Експрес».

У 7 хвилинах їзди – Печерський ринок. У пішій доступності (19 хвилин прогулянки) станція метро «Печерська».

2. Дизайн для бізнес-класу

Всі квартири здаються в експлуатацію без обробки. І першим завданням щасливих новоселів стає вибір компанії для розробки дизайну квартири в ЖК «Intergal City».

Компанія повинна бути відомою, мати гарну репутацію, портфоліо, досвід розробки ексклюзивних інтер'єрів. Всім цим вимогам відповідає Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

Дизайн «Ексклюзивний» як можна краще підходить для житла бізнес-класу. Цей пакет включає авторський нагляд, візуалізацію в 3D Max і всі необхідні інженерні креслення. Дизайн-проект квартири в ЖК «Intergal City» розробляється фахівцями, які мають великий досвід.

Він передбачає роботу з такими елітними матеріалами, як мармур, кришталь, деревина цінних порід, фрески, мозаїки, вітражі. Інтер'єр прикрашається кованими виробами, картинами відомих художників, креативними скульптурами. Велику увагу приділяється сучасним системам освітлення, вентиляції, безпеки.

3. Ремонт квартири в ЖК «Intergal City» за системою «все включено»

МЕТЕР знається на якісному сервісі, а тому пропонує ремонт квартир в ЖК «Intergal City» за системою «all inclusive». Це означає, що після затвердження проекту клієнт позбавляється від найменших турбот, проблем і задач, що виникають. Завдяки послузі «авторський нагляд» ремонт квартири в житловому комплексі «Intergal City» проходить швидко та легко.

Кожен замовник отримує особистого виконроба, який завжди на зв'язку й готовий відповісти на будь-яке питання. Він прискіпливо стежить за тим, щоб ремонт в ЖК «Intergal City» максимально точно відповідав розробленому проекту.

Ремонт у квартирі ЖК «Intergal City» від МЕТЕР це простота, комфорт і висока якість.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]